E36 by Muha/ CA performance

E36 by Muha/ CA performance

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
U PITANJU JE E36 325i sa M50 motorom iz 1994 godine.

Od opreme su tu

Koza, 2 zonska klima, ABS, Airbag, Siber, el, podizaci, / al koga to briga jer sve to ide van

auto ima originalnih 176tkm, kupljen je od prvog vlasnika koji ga je vozio sve ove godine.

cilj je napraviti track car.. vidjecemo kako ce se odvijati

par slika istog na dan kad sam ga kupio

dsc02040.jpg


dsc02039.jpg


dsc02043fz.jpg


ustvari prije nego sam ga slikao stavio sam ove 17 inch felgice...


ubrzo zatim smo se bacili na prve radove,

servis, svi novi filteri , ulje, dihtung dekla , novi hladnjak.

dsc02036oe.jpg

dsc02044.jpg


dsc02037qm.jpg



visak instalacije od prijasnjeg vlasnika

dsc02034cb.jpg


pri ruci su bila Weitec opruge za prvu pomoc dok gewinde ne stignu


nove svjecice

dsc02048p.jpg


strutbar i KN panelni filter

dsc02051h.jpg


prednji OEM M branik montaza

dsc02115e.jpg


ispor cekica frisko ofarban

dsc02116de.jpg


new look

dsc02122w.jpg


u medjuvremenu montiran Wizard of NOS nitro, montirane KW Gewinde , Montirani Powerflex seleni, montirane E35 M3 prednje kocnica sa EBC diskovima i plocicama..

u dolasku , kavez i sjedala/ H pojasevi by Wiechers motorsport, te prednji i zadnji strutbar,

uskoro ide novi set kvacila sa sinter lamelom..

i jos razmisljamo u turbu ili barem kompresoru..

stay tuned, obecavam jos slika cim ih prebacim na komp..

40218_1508174698797_1067196640_1437485_4329632_n.jpg
 
Početnik
na 402 ide 15,02 sa nitrom 14.2 ( vrijeme auta ) sa diznom 50ks i SM Chiptuning POWER-om..

kad se uganjamo ja i srdjan ici ce na 125KS nitra pa cemo vidjeti..

medjutim puno bolje ide po krivinama, a nadam se da cemo od iduce sezone i drift voziti..
 
Član
ma onako samo pitam informativno kolko ide..
jedan savjet kad budes tj. ako budes prepakovavao motor nabavi klipnjace i radilicu od m52 b28 :) olaksani zamajac i onda kod srdjana da slozi sve od kolege u kocki samo slickove ima na 402 probija u klasu 13 :) 14.3 imao na prosloj utrci sa velikim problemima oko lamele a sad :... čudesa :)
a za drifta fali e36ici jos snage tu bi uletio dobro neki g powerov kompresor ili kakva pužnica pod haubu :)
 
Početnik
bmwscaner je napisao(la):
ma onako samo pitam informativno kolko ide..
jedan savjet kad budes tj. ako budes prepakovavao motor nabavi klipnjace i radilicu od m52 b28 :) olaksani zamajac i onda kod srdjana da slozi sve od kolege u kocki samo slickove ima na 402 probija u klasu 13 :) 14.3 imao na prosloj utrci sa velikim problemima oko lamele a sad :... čudesa :)
a za drifta fali e36ici jos snage tu bi uletio dobro neki g powerov kompresor ili kakva pužnica pod haubu :)

ne sikiraj se potkovacemo ga a ovo ide ...

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/1992-1995-BMW-E36-325i-I6-AR-63-T3-8psi-400hp-TURBO-KIT-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem2c56a20d02QQitemZ190432021762QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories
 
Član
ako mislis taj kineski turbo kit montirati bolje je da izvines guzicu obrises sa tim novcima sto kontas uloziti u to :)
probalo je dosta ljudi to kinesko smece i sta je zakljucak da je smece :)
eto u svijetu tuninga si godinama i znas i sam da nesto kvalitetno moras i platiti a malo bolji turbo kosta 500+ eura a tu kinezer daje cijeli kit za te novce :) odma ti to sve govori
ja sam prije 2 godine to bio narucio i povukao narudzbu zasto? jer sam sa gomilom ljudi razgovarao uzduz i poprijeko i uvjerili me da je to kita od bila :p
 
Član
Samo mi nije jasno što nisi coupe-a kupio (a znam da si mogao) :icon_question:

Track day auto sa 4era vrata... Ne sumnjam da ćeš napraviti pravu pilu od ovoga, al eto to je moja jedina zamjerka zasad a i ubuduće :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top