E 300 TD w210

E 300 TD w210

BHT Ovisnik
1241.gif
1241.gif
1241.gif


fin merc,tu je udobnost i prostranost i kad treba povuci ne zaostaje:cool:
 
Početnik
CoL3-99 je napisao(la):
1241.gif
1241.gif
1241.gif


fin merc,tu je udobnost i prostranost i kad treba povuci ne zaostaje:cool:

:icon_exclaim:
do duse, upravu si
ovo sto momak vozi je za POHVALU, narocito agregat koji ga pokrece.
ja bih se pre odlucio za turbo dizela nego za CDIja bez obzira na godinu proizvodnje, jer ima manje problema sa corbom koju tocimo u rezervoare
W210ka ima los lim i najcesce probija na haubi oko maske i i na gepeku oko brave i useka za tablicu
Mercedes nije auto za potezanje osim ako jee AMG;). To je automobil sa kojim pri svakom skretanju obavezno dajes migavac. Ne vozi se na rezervi. Ne kopa se nos za volanom i ne razlaze se masna pita iz kese,ne psuje se sa otvorenog prozora i ne vozi se cement za gradnju kuce. Ovaj auto se vozi sa stilom

KEEP IT UP SOLDIER
 
Član
Ja nikada nisam rekao da moze GTI prebiti a kada sam mislio na golfove i pasate mislio sam na one koji imaju TDI motore(bilo koji),a ponekad benzinca mogu oderati. A za GTI ima AMG,koji sigurno moze uzeti i GTI i VR6 i R32 i R36. Ovo je auto prije svega za duza putovanja i za kuliranje tj. KRUZER.
 
Ma odlican je auto, za ove neinformisane ovaj Mercedes w210 300td je svojevremeno bio najjaci i najbrzi produkcijski dizelas;)
 
Član
Odlicna mecka...:cool: Ortakova je presla 500000 jos pre godinu dana , i auto radi kao sat...:D. Jeste malo troma u startu (njegova je automatik), ali kad zaleti ide odlicno, a limuzina je prava...stvorena za ubijanje kilometara...:123:
 
Član
dellas je napisao(la):
Odlicna mecka...:cool: Ortakova je presla 500000 jos pre godinu dana , i auto radi kao sat...:D. Jeste malo troma u startu (njegova je automatik), ali kad zaleti ide odlicno, a limuzina je prava...stvorena za ubijanje kilometara...:123:

I moja ce za koju hiljadu zaokruziti 400.000 a ide isto kao da je presla upola manje :icon_smile:
 
Član
sub3r je napisao(la):
nema mene sta zaboljeti..ja vozim Golfa 1.4 benzinca :D

samo kazem..ne moze nikad biti startan kao GTI
a na otvorenom,moguce da je druga prica ;)

Ne znam u cemu je stvar sa Tim GTI-jem ...Skoro sam imao priliku da vozim 5 -cu GTI- ja ,i jedino sto me impresioniralo je zvuk motora ,ostalo je sve shit....Medjuubrzanje nula bodova ,start jos veca katastrofa ,dzabe ti konji kad auto i u 1,2,3 proklizuje ,tako da te konje nemozes ni iskoristiti ,ruku na srce ,gume su bile pomalo istrosene ..
Al me nekako razocaralo ponasanje u voznji ,bas nemas nikakvog osjecaja da vozis auto sa 200 ks ...Poslije toga sam sjeo u 5 -cu 2.0 TDI cipanu od istog vlasnika ,i 100 puta sam imao bolji dojam ,dosta uvjerivljije ide ......mislio sam da se GTI bas ono ispaljuje ,al nije ni blizu toga ...
Soory na OT ....samo sam morao ovo reci ..

pozz
 
Top