E 300 TD w210

E 300 TD w210

Član
prelijep mercedes. extra ocuvan.
evo posto si rekao da zelis znati sta sve moze imati w210,ja cu ti nekoliko stvari nabrojati:
grijanje-hladjenje sjedala, multikonturna sjedista, memorija prednjih sjedista, parking senzore naprijed i pozadi, navigacija, automatsko zatamnjivanje retrovizora, xenon, webasto grijanje, tempomat, telefon, siber, euro-kuka. postoji jos mnogo stvari, ni sam ih ne mogu sve popamtit :) ali eto posto si mercedes fan, da znas sta sve moze sadrzati tvoj model.

pozdrav
 
Član
CocaCola je napisao(la):
prelijep mercedes. extra ocuvan.
evo posto si rekao da zelis znati sta sve moze imati w210,ja cu ti nekoliko stvari nabrojati:
grijanje-hladjenje sjedala, multikonturna sjedista, memorija prednjih sjedista, parking senzore naprijed i pozadi, navigacija, automatsko zatamnjivanje retrovizora, xenon, webasto grijanje, tempomat, telefon, siber, euro-kuka. postoji jos mnogo stvari, ni sam ih ne mogu sve popamtit :) ali eto posto si mercedes fan, da znas sta sve moze sadrzati tvoj model.

pozdrav

Da sve to moze u moj auto nikada ne bih rekao,po ovome moj ima neku standardnu opremu :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
Hvala za ovu informaciju.
 
Početnik
w210 je napisao(la):
CocaCola je napisao(la):
prelijep mercedes. extra ocuvan.
evo posto si rekao da zelis znati sta sve moze imati w210,ja cu ti nekoliko stvari nabrojati:
grijanje-hladjenje sjedala, multikonturna sjedista, memorija prednjih sjedista, parking senzore naprijed i pozadi, navigacija, automatsko zatamnjivanje retrovizora, xenon, webasto grijanje, tempomat, telefon, siber, euro-kuka. postoji jos mnogo stvari, ni sam ih ne mogu sve popamtit :) ali eto posto si mercedes fan, da znas sta sve moze sadrzati tvoj model.

pozdrav

Da sve to moze u moj auto nikada ne bih rekao,po ovome moj ima neku standardnu opremu :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
Hvala za ovu informaciju.

KUME, tvoj se radio nepune dve godine ('98-'99)
motor OM606 3.0L je tada bio prestiz za W210 u dizel paleti motora
taj motor je ranije bio zastupljen u W140ki odnosno S300 turbodiesel koji nije imao ni ksenon ni navigaciju. ostalo sto je nabrojano ima i moj model koji datira cak iz 1980-1991. tek posle tvoje E klase dolaze serije sa nabrojanom opermom sto je tacno. al tvoje greska, mozda nisi rekao ljudima godinu proizvodnje:icon_biggrin:
sve u svemu, sluzi se cesce usisivacem. nije sramota ako si musko;);)
 
Član
Danas uzete dve feluge koje ce zamjeniti dve zadnje koje su trenutno na autu,koje su krive.
Nove su istog oblika i dimenzija. Sutra montaza i prelazak na zimski setup :)
 
Član
Jedan apel. Ako neko prodaje ili zna nekog ko prodaje kompletan prednji branik za w210(okonju) da mi javi na 065/894/703,na PM, ili da ostavi ovde broj da ja dalje zovem. Banja luka i okolina. Unaprijed hvala.
 
Član
:cool:Ja imam dvije w210 .. jedna je 98' e250 turbodiesel elegance i druga je e200cdi 2002 re-stayling sve full avangarde select oprema
 
sub3r je napisao(la):
nema mene sta zaboljeti..ja vozim Golfa 1.4 benzinca :D

samo kazem..ne moze nikad biti startan kao GTI
a na otvorenom,moguce da je druga prica ;)

Jarane nemoj gluposti pricati covjek govori o golfovima u nekim granicama ako ti ves usporedjujes GTI sa ovim mercom onda usporedi E500 sa GTI golfom pa cemo vidjeti jer nema logike buraz
 
Top