E 300 TD w210

E 300 TD w210

Član
Evo i mog tenka :icon_smile:
Na njemu su trenutno 16 sa eagle F1 gumama. Od opreme ima sve... ide fino,ima prostora za svakakve radnje,redovno se servisira i to je to.











 
Dobar, ima i moj stari ovakvog samo 300 D, al ovaj tvoj ima bas bas opreme! Ova auta su vrh, ubila su se za dugih putovanja!
 
Početnik
hej
cim sam te video, odmah sam te spazio:lol:

ti odmah po gumama

motor prevashodno brate po fabrici, guma ima na svakom izlazu iz grada:smajli35:

motor ti je:cool: 3000ccm dizel sa 24V ako nisi znao, a jesi samo se stidis
ima 177 konjoslava, sto znaci da je dobar kao Golfonja, Pasonja...

fino izgleda, dobro ga pazite, sve je na njemu stok;)

KEEP IT UP SOLDIER:smajli04:
 
hajd druze ako ti nije problem staviti sta ima od opreme , malo mi je cudno tih sa full opremom , svako drugi merc full oprema , ne kazem da tvoj nema dosta opreme , vidi se da ima ( gomila dugmica ) al mozda nije full.

mozes meni na PP poslati i broj sasije i ja cu ti izbaciti sve sta ima tvoj merc. Fkt je extra , pogotovo unutra ;)
 
Član
@ w 126 - ma ne stidim se ja nego evo ovako : 3000ccm turbodizel sa 177 konja,sestak redni, 0 - 100 za 9 sekundi,top speed - 235 km/h(licno provjereno) a sto se tice golfova i pasata ne mogu mi prici ni u gradu a pogotovo na otvorenom:123::123:
@ vernesAMG - sto bi bio problem,oprema je avantgarde i sadrzi : kozna unutrasnost(volan,mjenjac,sjedista,tapacirunzi) 4xairbag,ESP,BAS,ABS sisteme,dvozonsku automatsku klimu,servo,el podizace,el.retrovizore),tempomat,tonirana stakla u plavoj boji,CD-plelej sa 10 zvucnika(snaga ne znam tacno kolika je). Ako sam nesto izostavio dopisat cu kasnije..
@ Sa korozijom uopste nisam imao problema a auto je kod mene vec vise od 2 god. pojavio mi se samo jedan veci problem skoro...mislim da je turbo rikavela,ali nisam siguran zato sto jos sumnjam na senzor od turbine da je on otisao posto ga ne puni nikako...


Ako vas jos nesto zanima samo recite...pohvale,kritike,savjeti,su uvijek dobrodosli...;););)
 
Član
sto se tice golfova i pasata ne mogu mi prici ni u gradu a pogotovo na otvorenom

sa golfom mozes na otvorenom..u gradu nema sanse..pogledaj malo kilazu tog auta i kilazu golfa
mozes mozda sa golfom 1.4 i 1.6...hajd sa GTI-em
 
Početnik
sub3r je napisao(la):
sto se tice golfova i pasata ne mogu mi prici ni u gradu a pogotovo na otvorenom

sa golfom mozes na otvorenom..u gradu nema sanse..pogledaj malo kilazu tog auta i kilazu golfa
mozes mozda sa golfom 1.4 i 1.6...hajd sa GTI-em

cuj cuj, sto ga zabolelo
hoces mene na crtu sa GTIjem:smajli04:
imam 3 aduta
 
Član
nema mene sta zaboljeti..ja vozim Golfa 1.4 benzinca :D

samo kazem..ne moze nikad biti startan kao GTI
a na otvorenom,moguce da je druga prica ;)
 
Član
ko je spominjao GTI osim TEBE? covjek je govorio sigurno o savremenicima dizelima i slicnome.....za GTIa ima jedna slatka skracenica, AMG :D
 
Top