dvoumim se

dvoumim se

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
I ja dijelim misljenje sa JD-em.Da je svijetlo auto mogle bi ove lexus style ali u tvom slucaju ljepse su tamne.
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma skroz cemo nesta drugo skontat, nevalja ni tamne bit ce skroz taman. Jos kad se zatamne stakla.
 
Član
ako neznas to uraditi onda cu ti ja to ofarbati.. Ti kupi bezbojni lak i crni-crveni koji hoces i kolu od 2L :icon_biggrin:
 
@edo_16v-edo posto nisi bio na okupljanju moras mi odraditi stopke...nema raspravljanja:)Al ne sada OZBILJNO,ako imas iskustva sa tim nije frka i ako treba platiti...samo da to ne radim sam,da nes ne ukenjam pa onda komplet stopovi,belaj....
 
Fele je napisao(la):
Ej, ima u Zagrebu toga koliko hoces, samo treba naci, ima i na netu, nemogu se sad sjetiti web adrese, malo se provozas i kupis u ZG, raspitaj se na HR forumima. To ti je najbolje.

Glas za crne jer su ove druge isfurane, a u zagrebu prodavnica odnosno tunning shop A3M nema cega nema, a linkova shopova mozes naci i na 402.hr
 
ma kristalne isfurane,a da rucno zatamnjujem treba mi neko ko ima iskustva kao edo...raja konta to samo daj 3 puta pospricaj i GOTOVO...pa kad te neko zguza udari po danu ondakuku meni
 
Putovanja.ba
Administrator
Znam ja za A3M, to je koliko znam prodavnica iz Slovenije i ima radnju u Zagrebu, moras otici kod njih naruciti ostavit kapare, kuci pa cekat, zovnu te jel doslo ili nije, pa opet ides ili po dio i jos para da im das ili po pare i kuci.
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma dok malo otopli ili u garazi negdje, dogovorit cemo se sa edom u subotu ili nedjelju oko sve, tako ti je najbolje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top