dvoumim se

dvoumim se

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo posto sam i ja pravo zagrizao za crne,a necu da auto bude kic(one kristalne jesu malo "seljacke"),mislio sam da je najbolje za stopove varijanta "uradi sam",jer sam procitao da su ovi crni stopovi radjeni u njemackoj,tj da ih je neki momak radio kod sebe kuci,farbao ih...a cijena je oko 150km bez postarine,ne isplati se za nesto sto mogu sam da uradim...tako ako je neko vec zatamnjivao stopove i zna postupak kako se to radi neka se javi,jel se slazete sa mnom?
 
Putovanja.ba
Administrator
Naci cu ti ja postupak u toku dana, i to na bosanskom jeziku. Samo dok nadjem.
 
Putovanja.ba
Administrator
Evo ti site, ides na savjeti i potrazis toniranje stop svjetala, trebao bi se znati snaci nema previse stvari a i na nasem je jeziku.

http://www.zex-tuning.cjb.net/
 
Administrator
Fiesta_Boy je napisao(la):
evo posto sam i ja pravo zagrizao za crne,a necu da auto bude kic(one kristalne jesu malo "seljacke"),mislio sam da je najbolje za stopove varijanta "uradi sam",jer sam procitao da su ovi crni stopovi radjeni u njemackoj,tj da ih je neki momak radio kod sebe kuci,farbao ih...a cijena je oko 150km bez postarine,ne isplati se za nesto sto mogu sam da uradim...tako ako je neko vec zatamnjivao stopove i zna postupak kako se to radi neka se javi,jel se slazete sa mnom?
ako su radjene onda nemoj narucivati nije to nikakav problem uraditi sve sto zatreba javi tu sam da pomognem
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
evo pomozite mi vi sta da uzmem i sta je vama bolje od ovoga


1.



ili

2.


Iskreno da se ja pitam ja bih odabrao prve jer ih u gradu nema puno ( cekaj joj mene nisam vidio da ih iko ima).
 
Putovanja.ba
Administrator
Sta ce te biti strah, polako samo fino eno procitaj upute sto sam ti stavio, al ih moras skinuti sa auta.
Meni se ove ne svidjaju na Ford Ka.
 
Član
Ama ako ti se ne svidi uzmes malo benzina i krpicu i sve fino skines i vratis na strao,nema tu nikakvogg problema :)
 

JD.

Član
ma gdje ces ove druge na tamno auto, ne bi bas fino izgledalo, ove tamne su bolje 10 puta
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top