Dremel ???

Dremel ???

Kako se ovo cudo zove kod nas i gdje ima kupiti?

I da li ima kupiti samo ovaj nastavak da se navrne na busilicu? Jednom kad sam pitao u radnji blijedo su me gledali.

dddddss.jpg

By erol_brcak at 2011-05-24

ddddu.jpg

By erol_brcak at 2011-05-24
 
Član
Imam ja ovu masinu (vidi pik) ali jos nisam nasao ovaj nastavak, a imas u bingu kupit razni nastavaka komplet je oko 15km, kod mene je einhellova i fino sluzi za pohvalit
 
Član
ovaj nastavak meni izgleda kao neka brusna ploca u " mini " verziji ... kao one sto idu na brusilicu ...sam s nastavkom za aku ...


:icon_question::icon_rolleyes:
 
mislim da kolega erol misli na onaj nastavak sto dodje uz ovakve brusilice/busilice,tj. ona kao sajla,sto se prikljuci na busilicu ili dremel i onda se snjom radi...
imas to druze u fis-u uzeti dodje oko 15-20km a imas sad i BlackandDecker nastavaka pojeftino...ja sam se time malo zabavljao pa sam nalazio na raznorazne dzidze u fis-u za poiranje,za busenje i za frezanje...
 
Zanimala me bas ova sprava, komplet znaci za uzet i dodatno pitanje je bilo ima li samo nastavak uzet da se moze nakacit na busilicu da ne ulazim u dodatni trosak ako ne trebam. Al kolko vidim ovo uopce ne mora bit sprava za sebe, ovo je obicni aku sa tim nastavkom.

I da, ovo dodje ko neka minijaturna brusilica, pogodna za mnoge gluposte koje mi trebaju, a kojim sa standardnim bruslicama i fleksaricama ne mozes prici.

Ok, hvala na pomoci ;)
 
Početnik
erol_brcak je napisao(la):
Zanimala me bas ova sprava, komplet znaci za uzet i dodatno pitanje je bilo ima li samo nastavak uzet da se moze nakacit na busilicu da ne ulazim u dodatni trosak ako ne trebam. Al kolko vidim ovo uopce ne mora bit sprava za sebe, ovo je obicni aku sa tim nastavkom.

I da, ovo dodje ko neka minijaturna brusilica, pogodna za mnoge gluposte koje mi trebaju, a kojim sa standardnim bruslicama i fleksaricama ne mozes prici.

Ok, hvala na pomoci ;)

ovo ti sam sebi mozas napravi,ajde sutra poslikam pa ti posaljem kako sam ja sebi odradio,samo malo truda i maste i sitnis dijelova i gotovo ;)
 
Početnik
erol_brcak je napisao(la):
Poslikaj pa posalji, volim da ubijam vrijeme kojeg ionako imam previse ;)

naravno,ugl napravio za dan dva zezanja,uzeo motric onaj iz onog ac odvijaca na baterije,on je nevjerovatno jak a na betrije je sto je prednost,malo maste i aparat za varenje i gotovo,kupio si te nastavke sve za 25 km ima u nas dodje ih brdo i svakog ima po 3 komada tako da evo traju mi vec godinu dana ;) ugl sutra ti slike ovdje postavim ;)
 
Top