Dremel ???

Dremel ???

Član
pa na svaku bolju busilicu mozes zavrnuti ova svrdla sa raznim nastavcima,ja sam u busilicu zavrtao od nekog sarafcigera malog pipak da odvrnem saraf od laptopa,zapeklo :D
 
Početnik
lov2xlr8 je napisao(la):
pa na svaku bolju busilicu mozes zavrnuti ova svrdla sa raznim nastavcima,ja sam u busilicu zavrtao od nekog sarafcigera malog pipak da odvrnem saraf od laptopa,zapeklo :D

a jesil razmisljo mozda da je nekad dio koji zelimo obradit nepristupacan i busilica je preglomazna:icon_question:
to tvoje stoji ali samo kada su u pitanju predmeti i dijelovi koji su pristupacni
 
Član
pa sta to ti brusis pa mala idiotska busilica ne moze prici?
onda probajte sa hirurskim busilicama sa ugradjenim kamerama kad vec busite dodatne konje unutar turbo rupe :lol::lol:

ma moze sve,samo treba truda i znanja,neces na hilti busilicu zavrtati svrdlo promjera par milimetara ;)
 
Član
Evo izaberi:

6xvh5k.jpg
 
N

nenad

erol_brcak je napisao(la):
Zanimala me bas ova sprava, komplet znaci za uzet i dodatno pitanje je bilo ima li samo nastavak uzet da se moze nakacit na busilicu da ne ulazim u dodatni trosak ako ne trebam. Al kolko vidim ovo uopce ne mora bit sprava za sebe, ovo je obicni aku sa tim nastavkom.

I da, ovo dodje ko neka minijaturna brusilica, pogodna za mnoge gluposte koje mi trebaju, a kojim sa standardnim bruslicama i fleksaricama ne mozes prici.

Ok, hvala na pomoci ;)

Kupio je jaran prosle godine ovakav dremel i jedno 50-60 nastavaka, pitacu ga gdje je uzeo pa ti javim.
 
Član
Ja vidio u FIS-u al se ne sjecam cijene a ima milion nastavaka kojekakvih dodje.

Iznervirala ga honda sad ce da je isjece na komadice, ali ne brusilicom nego s ovim da uziva polako :lol::lol::lol:
 
Član
a kralju u bingu kod nas 59Km i dodje oko 50 tih dzidza :icon_biggrin:b i jos dobijes 2 god garancije ;)
 
Bitno mi je samo da ima tu malu brusnu plocu da mogu rezat lim, ovo ostalo dobro dodje, al nije neophodno ;)

Hvala ljudi na pomoci ;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Bitno mi je samo da ima tu malu brusnu plocu da mogu rezat lim, ovo ostalo dobro dodje, al nije neophodno ;)

Hvala ljudi na pomoci ;)

Kazem ja, sad ce Hondu na komadice da isitni :lol::lol::lol:
 
Ma neeeecu, ima posjedovanje Honde svojih musica, al all in all ubio bi nekog kad bi kreno brusilicom na nju :icon_biggrin:
 
Član
hah Robot Comercc Einhell set ogromna kutijetina dode ova mini brusilica i zilion nastavaka 40KM ja sebi uzeo i odlicno radi za tu lovu ;)
 
Top