Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Stigla nam je zima pa smo spojili ugodno sa korisnim i otisli u malo toplije krajeve Bosne i Hercegovine, medjutim situacija nije bila nista bolja ali dan smo proveli extra i bilo nas je svuda po Mostaru. Obilazili smo malo i otpade, testirali Toyote i hodali po trznim centrima i marketima.

LIKE, SHARE & SUBSCRIBE !

 
Malo i jeftinijih dodataka za vas auto
1f642.png
:) Nosaci za mobitel su danas must have jer sve manje ostavica prave za iste a dobro ga je imati i na oku ili ga koristiti kao navigaciju i slicno. U danasnjem klipu sam vam snimio 3 razlicita modela nosaca za mobitel, navigaciju ili udrezaje slicnih dimenzija.

https://youtu.be/8I6iqJkCtMg
 
Član
Malo i jeftinijih dodataka za vas auto
1f642.png
:) Nosaci za mobitel su danas must have jer sve manje ostavica prave za iste a dobro ga je imati i na oku ili ga koristiti kao navigaciju i slicno. U danasnjem klipu sam vam snimio 3 razlicita modela nosaca za mobitel, navigaciju ili udrezaje slicnih dimenzija.

https://youtu.be/8I6iqJkCtMg

Imao sam dugo vremena Baseus 360 magnetni nosac i radio je odlicno, medjutim uzeo sam tezi telefon i sad vec pomalo klizi i hastra me da ne padne.
Pise li i na jednom tom nosacu moze li podnijeti telefone od oko 200 grama? Hoces li ih prodavati ili giveaway raditi? :D
 
Davno sam snimio i test Golfa pete generacije sto je ujedno i dobra stvar jer sam u ovom videu mogao da potrosim vrijeme na dosta bitnije stvari kod sportskog modela te generacije pod oznakom R32! Voznja na vrh planine je bila jako uzbidljiva kao i ispaljivanje na autoputu. Objasnio sam vam i neke osnovne stvari kod ovog modela a naravno vise o svemu pogledajte u video klipu :)

 
Novi sponzori i novi video ! Ovaj klip mi puno znaci jer je podloga za dalji rad sa GearBest-om pa vas molim ako vam nije tesko kada pregledate video da ga i podjelite na drustvene mreze da skupimo sto vise pregleda. Unaprijed hvala.

 
Sve mi postaje teze i teze da opisujem ovako dobra auta, ali stalno pokusavam da za njih napravim i skroz drugo raspolozenje i opisivanje jer onda kad na test uzmem nesto sporije ili starije, treba mi duzi period da se vratim u taj mod :) Tako da vas necu puno peglati u opisu sto se tice ove zvjerke. Dovoljno je reci AUDI RS4 i 420KS sa pogonom na sva cetiri tocka! :D
Uzivajte :)
Like, Share & Subscribe !
 
Eh ovako mi to radimo, kad nam naleti luda ideja, to se mora sto prije realizovati :) Golf od 40KW iz 80-tih godina i 4 havera ukupne mase nekih 300KG putuju za Mostar. Da li smo bezbjedno stigli, to pogledajte u nastavku klipa :)
LIKE, SHARE & SUBSCRIBE !
 
Član
Ma nije, al bolje je nego ova lite verzija koja je instalirana, a kad je vec doslo, sto ne iskoristit :D
Ovo skenira samo motorni kompjuter, ostalo ne fercera
 
Top