Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Poz narode ,
evo da se javim i vama sa jednom idejom koju sam vec poceo da realizujem i danas cu najverovatnije ili do sutra i da stavim prvi video vezan za ovu temu.
Odlucio sam prepraviti svoj kanal na YT koji vec ima par klipova od moje Astre da snimam nesto kao auto test , tuning auta , uradi sam , manifestacije uglavnom sve vezano za auto scenu. Dosao sam na ideju da snimam polovnjake za sada a kasnije ako se dobije prilika i ako ovo postane nesto ozbiljnije naravno da radim i sa novim autima. To ce biti totalno nesto drugacije ono sto mislim da vecina ljudi i zeli da vidi na testu a to je kako se auto ponasa u gradu u nekim normalnim voznjama da to nije uvijek staza i sl.
Pocetak ce biti tezak , bit ce dosta gresaka a i sigurno se nekad necete ni sloziti samnom sto se tice sadrzaja klipa ali mora se od necega poceti.
Ja ovo sve volim i zivim za to i volio bi poceti to i dokumentovati. Htio sam i ranije ovim da se bavim ali sam napravio gresku jer je sa Astrom bilo dosta materijala sto sam radio sam i sto sam mogao snimati.
Ja se nadam da cu imati vasu podrsku kao i ostali ljubitelja automobilizma , jer kad covjek sagleda malo sta se sve snima po ovom internetu i bude gledano zasto nesto ovako ne bi bilo i kod nas.
Naravno pricat cu na nasem jeziku (Balkanskom :) ) , publika je malo uza ali mislim da je dovoljan Balkan za ono sto ja zelim i da se preko ovako jos vise svi moze bolje povezati.
Opet kazem za sad ovaj pocetak je amaterski i uz vasu podrsku ja se nadam da ce to prerasti u nesto vece.
Ovo je moj kanal na YouTube-u pa mozete se vec predplatiti tako kada se video objavi bit ce vam medju vasim predplatama i lako cete ga naci. Za sad kao sto sam rekao ima vec par klipova ali su samo slike i muzika i par video isjecaka.
https://www.youtube.com/channel/UCxc3bVvaYHfICz6Pw0URYtA
 
Član
sretno sa radom i da uspiješ, pogledaj kanal test automobila lik iz srb ima dosta klipova a radi dosta kvalitetno
 
Član
Odlicna ideja sa puno mogucnosti. :)
Od reportaza sa tuning skupova do 402 trka. Ili se jednostavno skupi nekoliko ljudi iz raje sa svojim autima uz malo price.
Onda predstavljanje tuniranih auta, a mogu i testovi polovnjaka. Ima frajer u Srbiji koji to super radi, cesto ga gledam.
 
Nek' je sa srećom drug, imaš moju podršku. Znaš da sam i ja htio raditi nešto slično, čak sam razmišljao na isti fazon da snimam dok radim bubu. Ukoliko ti zatreba pomoć javni, imam nekog iskustva i opreme :D
 
svaka cast na ideji, podrska!
samo..nista od klikova i popuranosti bez nekih superauta... :D

edit: zamisljao sam te da drugacije izgledas :D
 
Top