Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Mozda ne bi bilo lose da pravis intervju sa clanovima foruma,napravite prezentaciju vozilice clana sa kojim se dogovoris,napravite koji klip kroz voznju,sve to fino upakujes i imat ces klip koji ce sigurno svi rado pogledati.
Mislim da bi na ovu temu mogao dosta toga da uradis.
Sretno u daljim radovima.
 
Član
E ja to vec nebih radio!
Ubacivanje vlasnika i slično, "test" auta tih ljudi da ali niti je svako ok pred kamerom a to je odatni problem u snimanju!
 
Za sada idemo ovim tempom , kad se to sve oformi lako je ubacivati i dodavati stvari.
Za sada su klipovi znaci Ponedeljak - Test ili Prezentacija a Cetvrtak - Ostala videa tipa gdje uradti sta i kako uraditi.
 
Član
Za sad samo pratim, drago mi je da imas volje i mogucnosti, do duse, ovo moze svako, svi imamo poznanika, prijatelja i rodjaka, ali ti imas volje. Nastavi, imam dosta zamjerki i dosta prijedloga, ako ih ne ispravis, predocicu ih, mislim da ce biti korisne. Posto je svaki pocetak tezak, samim tim ne zelim da namecem nista svoje kao ostali, onda to nisi ti. Ovako ti imas nesto svoje sto cemo kasnije svi zajedno mozda pretociti u nesto bolje. Imas podrsku, samo nastavi.
 
Hvala puno , razumijem sve i razumijem da nije savresno ali iskustvo dolazi sa vremenom pa cu ja se nadam i ja napredovati. Najbitnije je da se procuje da bi mogao uzimati i bolje automobile. Takodje sad je i kraj sezone ali planiram snimati i trke i 402 i brdske kao i sve slicno na sta budem imao vremena da odem. U nasem drustvu koliko se vec godinama bavimo ovih hobijem uvijek bude smijeha i svega tako da cu i to polako ubacivati da bude sadrzaj sto zanimljiviji. Uglavnom prije svega ja moram da imam strpljenje da to sve napreduje pa onda i vi :D
 
Član
Vise astri manje kombija ...mislim da sam dovoljno rekao. Testiraj nesto trazeno cini mi se da si da si rekao mini cooper,jedva cekam ?! Iznosi svoje objektivno misljenje pusti nase komentare. Svi youtuberi su postali popularni jer su specificni po necem bili. Mislim da je najlakse novo auto otici testirati. Neko je spomenuo i sabkyle, momak 90% radi na parkingu auto kuca ne vozi ih uopste mislim da je olaksan tako posao. Puno srece u radu pratim te na youtube.
 
Top