Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

U ovom klipu volio bi da sto vise ljudi ucestvuje ali naravno sa pravim i tacnim informacijama, da ne punimo komentare glupostima. Znaci vi trebate napisati vase iskustvo sa brisacima (bilo to pozitivno ili negativno) koja je marka, cijena i gdje ste ih kupili.
LIKE, SHARE, SUBSCRIBE!
 
Prosla su malo jace od 3 mjeseca kako sam kupio Hondu Civic pa da napravim mali update, sta sam uradio na vozilu, sta treba jos da uradim i opcenito moje misljenje o Sljiviku do sada. Takodje bi mi mnogo znacilo kad bi ovaj video podjelili, "bacili" jedan lajk i predplatili se na moj YT kanal :)
Unaprijed hvala.
 
Na danasnjem videu cu vam prikazati sto je detaljnije moguce citav proces zamjene komplet osvjetljenja kod Opel Astre H.Takodje jako je slican princip i kod Vectre C kao i Zafire B. Vecinu posla mozete uraditi sami ali onaj najbitniji ipak prepustite profesionalcu, tacnije elektricaru koji pored iskustva sa strujom mora imati i jako mirnu ruku jer ce se "nalemiti" da ce ga glava od dima zaboljeti :D Mi smo posao uradili kod Ismara koji je inace jako poznat elektricar kod nas u Sarajevu. Sto se tice broja dioda i on varira zbog razlicitih vrsta prekidaca o cemu sa pricao u klipu. Najbolje je kupiti vise da vam ne bi zafalilo ako bi slucajno koju izgubili ili recimo nekim slucajem spalili.
Ja se nadam da ce vam se klip svidjeti pa ako je odgovor DA :D onda vam nece biti tesko i usput da ga podjelite da dobijemo jos malo publike na kanalu :)
Unaprijed hvala.
 
Mini Cooper S je jedan mali hatchback koji je bukvalno u svakom smislu mini pa cak i kada pricate o motoru. Dobra strana jeste sto su na relativno malu kubikazu stavili kompresor i onda uz ovako male dimenzije, tezinu i dobro drzanje na cesti, sa 170KS mozete slobodno krenuti u lov na krivine i zaboraviti sve lose strane ovog vozila.
Vise o svemu pogledajte moju testnu voznju sa ovom "MINI" zujalicom :)

LIKE, SHARE, SUBSCRIBE!
 
Član
Vozio sam ih nekoliko u raznim varijantama i motorizacijama, odličan mali auto odlično se vozi (upravljanje je fantastično) u krivini na dizanje gasa lagano zabacuje zadnji kraj.
Meni se pravo svidja kao neki dvosjed (izbaciti zadnja sjedista skroz).
 
Ove sedmice Proho i ja smo sarafali malo i po Evropskoj uniji :D Misija je bila da odemo u Split i zamjenimo zadnji branik na njegovoj Astri GTC. Sve je proslo extra, transplatacija uspjesno obavljena i sto je najbitnije obje strane su zadovoljne :D Vise o svemu pogledajte u video klipu :)
 
Član
Vi ste prave sarajevske varalice. Kako ste uspjeli izvarati momka za ovaj branik. Ovaj branik mu je faloi pravo, astra je sada top...
 
Top