Dostave? TnT, Fedex i slicno.

Dostave? TnT, Fedex i slicno.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma zavisi sta saljes i koliko je to sigurno.
Ja sam dobijao neke stvari from Ireland stiglo mi je Fedex-om i stiglo je brzo i pozdano, i dan prije nego sto su mi to dostavili su me zvali da me pitaju da li cu biti kuci pa da mi mogu dostaviti, i odmah izutra u 8 me zove taj isti lik koji me zvao noc prije, i kaze mi da je krenuo.
I kad je dosao, potpis i posiljka je bila sigurna.
Takodjer sam primao i slao preko poste.
Neki dan sam dobio iz bijeljine neku posiljku (nije bila teska) i platio sam 2KM postarinu. Stiglo je za 2 dana.
TAko da sve zavisi od toga sta saljes i kolika ti pozdanost treba.
 
Član
ja sam probavao sve servise za posiljke prema EU i definitivno DHL je najbrzi i najsigurniji ali i ubjedljivo najskuplji.
Za posiljke unutar BiH meni je intime extra.

Za "vanjske" posiljke samo dhl koristim jer sa ovim drugijim jeftinijim servisima mnogo komplikacija i zivaca sam izgubio i posiljke idu totalno bezveze i nelogicno po kojekakvim gradovima koji uopste nisu na ruti gdje saljem ali tako su mi rekli da su tu skladista i da mora tako da ide dok kod dhla mnogo bolje i organizovanije to sve ide.
 
Član
Po meni VIP24 definitivno!
Dosta sam paketa poslao preko njih i svaki je isporucen na vrijeme i bez ikakvih problema!Sa njima mozes i dog ako npr. treba naplatiti pare pa da ti donesu...onda te izadje oko 15-ak km!
Uglavnom VIP24-dostava u roku 24 sata!
 
BHT Ovisnik
ja sam koristio 24vip vec 20-ak puta,uvijek dođu za manje od 24 sata,samo sad zadnji put kupovao prijatelju k800 iz Hrasno-kakanj pa su momku novci kasnili 10 dana inace nikakvoh problema,kad sam felge iz gračanice narucivao svi mi trazili oko 60km za felge s gumama od 70+ kg,zovnem 24vip,usmjere me poslovođi i dobijem ihg za 36km za manje od 24 sata:icon_smile:
 
Jel' ima neko iskustva sa slanjem CD/DVD-a, na manju kolicinu koji je nacin najjeftiniji, isto mogucnost da osoba koja dobije paket da plati i da oni meni dostave pare, posta ili?
 
Član
Ma imas brzu postu,meni je covjek iz cazina poslao fotoaparat brzom postom,doslo mi za 6 dana otisoa u postu uplatio iznos koji je naveden na uplatnici,tj koji je ranije dogovoren izmedju mene i njega,platio postarinu 10KM preuzeo robu covjeku poslate pare ;) svi sretni i zadovoljni :D BH POSTA !
 
BHT Ovisnik
brza posta je zakon,nek se nađes s nekim trebas platit gorivo il saljes po busu te daj vozacu pare,te plati na racun,ovako dođu ti na adresu,preuzmu sta treba,odnesu primaocu na adresu,on im plati i dobijes novac za 24 sata,ja sam slao i pojacalo,digitalni,cd player,dvd portable,mobitele i sl. sve fino i sigurno,neznam sta frku pravite,do 10kg 11.70km i eto,nemoze da ga j*es jeftinije
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top