Dostave? TnT, Fedex i slicno.

Dostave? TnT, Fedex i slicno.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Na koji princip idu one dostave tipa TNT, Fedex itd. Treba jedan momak iz Hrvatske nesto da mi posalje, pa bi on dosao do Bosanske Gradiske i odozgo mi poslao nesto... Koliko je para... il' kako to vec ide?

Ima li gore kakva filijala, il' ih moze nazvat da dodju do gore po to....

Hvala.
 
Član
ja sam slao papire preko fedexa i izaslo me 80KM :D
tako da ako saljes pakete vece tezine, bolje nemoj ;)
 
BHT Ovisnik
24vip za 4 felge i gume trazi 35km u BiH:cool: dok pojacalo,digitalni i ostalo uzmu 11.70km
 
Juce poslao "paket" 250grama, Sarajevo-Zagreb - INTIME-om 35,10KM, stiglo danas do 12...
DHL trazio 80 i kusur KM...

TNT-INTIME definitivno najjeftiniji
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Meni dosao Bodykit iz Zagreba autobusom za 40tak markica :)
ima i euroexpress..ba firma iz banja luke, pouzdani su moja firma radi sa njim i ja licno saljem pakete preko njih,medju jeftinijim su
 
Član
a koja firma jeftino salje i ono mozes njima dati pare za tu stvar sto si kupio od nekog i oni daju toj osobi...
 
Član
prozor je napisao(la):
a koja firma jeftino salje i ono mozes njima dati pare za tu stvar sto si kupio od nekog i oni daju toj osobi...

To mislim da nema nego preko poste kao otkupno pismo ili paket. Opet prije toga ti uplatis postarinu a nakon sto druga strana preuzme paket i plati trazeni iznos posta ti na kucnu adresu donese lovu a ako te nema onda obavjest da dodjes u postu i uzmes lovu.


Ja sam do sada koristio postu kada treba otkupnina, a u slucaju da je sve unaprijed rjeseno idem preko fedex-a gdje pakete do 10kg naplacuju 11.70KM i dostave na kucnu adresu iduci dan.
 
Najjeftinija varijanta je bus...Ja evo cekam neke dijelove iz Sibenika busem...A postom bi me doslo oko 150 KM:icon_mad:
 
Član
Deyo je napisao(la):
GrandMaster je napisao(la):
Juce poslao "paket" 250grama, Sarajevo-Zagreb - INTIME-om 35,10KM, stiglo danas do 12...
DHL trazio 80 i kusur KM...

TNT-INTIME definitivno najjeftiniji

Čini ti se... za majicu mi uzeli 20KM u Goražde... EuroExpress 7,5.

Postom poslao majicu u Canadu. Cijena 12 KM :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top