dosla na red i moja benga da se parkira

dosla na red i moja benga da se parkira

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ajd imali ko da ide iz Sa u Travnik ovih dana da mi pokupi to,ako ko ima nek se javi na PM


PS:

Sory za OFF ;)
 
Član
Meni se ne sviđa što su iskruženi ti farovi u sredini,ljepše je kad su komplet obrve..Evo i ja ih imam spremne za farbanje ali nikako da postavim
 
Član
da su pune bilo bi xtra a ovako sa izrezom na dugim svjetlima GOVNO soryx na izrazu ali samo one pune ili nikakve ovo mi nekako izgleda ko da ih je skakavac pojeo
 
Član
dosta dosta bolje bi bilo da obrva nije izrezana...ako je mozes naci citavu odlicno...ako ne kao sto koki kaze dobro je cim se ona smrkne...samo jos skini ovaj spojler pozadi i nadji drugi branik i bice ko bombon...a i sad nije losh...dosta si dobrog posla uradio...sretno u nastavku..
 
Član
Obrve nisu lose, daju mu dozu agresivnosti ali obavezno skini spojler, nekako mi nije bmw-ovski.
 
Član
hvala svima za savjete, i ako netko ima obrve da nisu izrezane neka se javi, ja trazi nisam mogao naci pa stavio ove, bolje ista nego nista...
i uskoro bi trebali stici neki fini pragovi i zadnja duboka karambolka zadnja...


pozzz svimaa
 
Član
Čudi me da nisi mogao naći obične obrve,ima u SA na autopijaci,a imam i ja,odlučio da ih ne stavljam pošto mi se ne slaže sa ostatkom auta pa ako budeš dolazio u SA javni da to završimo
 
Član
Schumi je napisao(la):
Čudi me da nisi mogao naći obične obrve,ima u SA na autopijaci,a imam i ja,odlučio da ih ne stavljam pošto mi se ne slaže sa ostatkom auta pa ako budeš dolazio u SA javni da to završimo

koliko tamo kostaju? ako budem isao javim ti se, a nasao sam ovdje kod nas na bmw otpadu al nece da mi proda bez maske i trazi 60 km, a malo mi je to previse
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top