dosla na red i moja benga da se parkira

dosla na red i moja benga da se parkira

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bmwscaner je napisao(la):
rastavljaj farove i operi fino sve i sastavi nazad
skini to govno sa haube
skini to govno sa gepeka
felge su ok samo distancere nabaci da se popuni do rubova
zasto ti njuska malo heravo stoji kao da je udareno auto bilo i to fino? promjeni bar tu lajsnu ispod farova da se izravna malo
i kakav je to prednji branik nije mi poznat nikako na slici?

Slusaj onoga ko voza isto :D

Ma samo polako na proljece ce da bude punoo bolji ako Bog da ;)
 
Član
tiger004 je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
rastavljaj farove i operi fino sve i sastavi nazad
skini to govno sa haube
skini to govno sa gepeka
felge su ok samo distancere nabaci da se popuni do rubova
zasto ti njuska malo heravo stoji kao da je udareno auto bilo i to fino? promjeni bar tu lajsnu ispod farova da se izravna malo
i kakav je to prednji branik nije mi poznat nikako na slici?

farovi su oprani i fino izgledaju ne znam zasto izgledaju da su prljavi na slic...govno sa haube skinuto danas:lol:

na gepek ce ici spoljler ali malo ljepsi...

da bio je udaren malo u blatobran i u cosak haube, ali uskoro ce vjerovatno komplet na farbanje pa ce se to sve fino da izravna i postavi sve na svoje mjesto, a i ice obrve povis farova...

ove slike su eto samo tako postavljene da vidim sta kazu forumasi, a do proljeca bi trebao da izgleda dosta drugaciji ako bude sve islo po planu..pozz

ma bice to sve udure ;)
 
Član
ma dobar pravo
fino si ga sredio ne bi ga pozno
samo to sa haube skidaj ako boga znas
 
Član
Po onoj slici iz oglasa ja sam mislio da je puno bolja,ali bila je kršina ustvari..Već sad si uradio dosta posla i puno bolje izgleda,a kakav je to prednji branik,nisam dosad vidio takav ni na jednoj kockici ?

Bolje bi ti bilo da si kupio moju :D

Slučajno ako naletiš na hladnjak za 1.8 motor javni molim te,treba mi.

Sretno u nastavku radova !
 
Član
tiger004 je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
rastavljaj farove i operi fino sve i sastavi nazad
skini to govno sa haube
skini to govno sa gepeka
felge su ok samo distancere nabaci da se popuni do rubova
zasto ti njuska malo heravo stoji kao da je udareno auto bilo i to fino? promjeni bar tu lajsnu ispod farova da se izravna malo
i kakav je to prednji branik nije mi poznat nikako na slici?

farovi su oprani i fino izgledaju ne znam zasto izgledaju da su prljavi na slic...govno sa haube skinuto danas:lol:

na gepek ce ici spoljler ali malo ljepsi...

da bio je udaren malo u blatobran i u cosak haube, ali uskoro ce vjerovatno komplet na farbanje pa ce se to sve fino da izravna i postavi sve na svoje mjesto, a i ice obrve povis farova...

ove slike su eto samo tako postavljene da vidim sta kazu forumasi, a do proljeca bi trebao da izgleda dosta drugaciji ako bude sve islo po planu..pozz
samo govorim da nezaboravis ;) a kockica kakva je god moze se naopraviti da bude dobar auto ako trebas sta od djelova zovi nadjem sve sta treba i molim te skini te folije sa zadnjih stakala izgleda kao da su 2 auta zaljepljena jedan za drugi kocku ili zamraci cijelu ili nemoj dirati nikako moj prijedlog i nabavi nedje M tech I branike kao sta su bili na mom crvenom bmw nesto najljepse za kockicu uski stop
 
Član
joj scaner jesi agresivan:lol: pusti bolan ljude
ehhehehehheh
imas dosta posla oko auta ali ti zelim puno srece u daljem radu moj predlog je Vracaj auto na orginal optiku koliko mozes,kod scanera imas sve sta ti treba....
 
Član
Schumi je napisao(la):
Po onoj slici iz oglasa ja sam mislio da je puno bolja,ali bila je kršina ustvari..Već sad si uradio dosta posla i puno bolje izgleda,a kakav je to prednji branik,nisam dosad vidio takav ni na jednoj kockici ?

Bolje bi ti bilo da si kupio moju :D

Slučajno ako naletiš na hladnjak za 1.8 motor javni molim te,treba mi.

Sretno u nastavku radova !

jest bila je prava krisina al jebga zato sam je i uzeo da imam sta raditi jer inace volim svasta cacakati pa ja to svaki dan ponesto ...

a sto se branika tice nemam pojma takav mi je dosao na njoj al meni se pravo svida ne znam za vas..

a sto se hladnjaka tice ima u vitezu bmw otpad ima ja mislim gotovo sve sta ti treba, meni sve sta treba idem gore..sad jedino ako ti nije daleko da dodes po njega...


hvala i pozzz...

bmwscaner je napisao(la):
tiger004 je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
rastavljaj farove i operi fino sve i sastavi nazad
skini to govno sa haube
skini to govno sa gepeka
felge su ok samo distancere nabaci da se popuni do rubova
zasto ti njuska malo heravo stoji kao da je udareno auto bilo i to fino? promjeni bar tu lajsnu ispod farova da se izravna malo
i kakav je to prednji branik nije mi poznat nikako na slici?

farovi su oprani i fino izgledaju ne znam zasto izgledaju da su prljavi na slic...govno sa haube skinuto danas:lol:

na gepek ce ici spoljler ali malo ljepsi...

da bio je udaren malo u blatobran i u cosak haube, ali uskoro ce vjerovatno komplet na farbanje pa ce se to sve fino da izravna i postavi sve na svoje mjesto, a i ice obrve povis farova...

ove slike su eto samo tako postavljene da vidim sta kazu forumasi, a do proljeca bi trebao da izgleda dosta drugaciji ako bude sve islo po planu..pozz
samo govorim da nezaboravis ;) a kockica kakva je god moze se naopraviti da bude dobar auto ako trebas sta od djelova zovi nadjem sve sta treba i molim te skini te folije sa zadnjih stakala izgleda kao da su 2 auta zaljepljena jedan za drugi kocku ili zamraci cijelu ili nemoj dirati nikako moj prijedlog i nabavi nedje M tech I branike kao sta su bili na mom crvenom bmw nesto najljepse za kockicu uski stop



ok druze hvala za savjete...


a da nemas kakve fine pragove za njega i zadnju karambolku duboku?
 
Član
imam M tech1 komplet 400KM ti je nebi nista rasparivao ili nadji nedje pragove od karavana e30 originalni i najbolje mu stoje
 
Član
Ma biće bembara OK ;) , samo polako i nemoj ga nađiđat :icon_biggrin: a to su zahvalne mašine nema im smrti bez dobrog šlepera :D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top