dosla na red i moja benga da se parkira

dosla na red i moja benga da se parkira

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pa se nesto malo radilo preko zime...

0g1 je napisao(la):
a kakva je sad imali novi slika :icon_question:

evo druze stigle slike..

inace rjec je o BMW-u iz 85 godiene, motori 318i anjspric...

uskoro stizu slike o daljnjem radu...
 
puno je bolji sada nego kada je tek kupljen, ali i sad ima dosta posla na njemu raditi, ono sto bi ja prvo uradio jeste limarija, na dosta mjesta ti se vide razlicite boje...
PS.
Slazem se sa kolegom, skrge na haubi bas i nisu najbolje
 
Član
zizosb je napisao(la):
Neznam bas za ove skrge na haubi!!!
Nesto mi se nesvidjaju nimalo!!:icon_rolleyes:

sve sto je na njemu je privremeno nije to jos zavrsna faza, ima jos dosta posla na njemu, pa cemo pri kraju vidjeti sta ostaje na njemu sta ne..treba jos nabaciti kakve fine pragove, drugi spojler na gepeku,zadnju duboku karambolku i mozda vece fele...i jedan lik mi je obecao nabaviti kristalne stope i angel eyes pa cemo vidjeti...

olensoner je napisao(la):
puno je bolji sada nego kada je tek kupljen, ali i sad ima dosta posla na njemu raditi, ono sto bi ja prvo uradio jeste limarija, na dosta mjesta ti se vide razlicite boje...
PS.
Slazem se sa kolegom, skrge na haubi bas i nisu najbolje

ok hvala za savjete... al u zivo se bas ne vide da su razlicite nijanse, al imam jos nekog posla na limariji pa kad to odradim onda cemo odraditi jedno dobro poliranje...
 
Član
Tigre nisi trebao sprejom farbat blatobran nikako..I po meni ove "skrge" sa haube skidaj obavezno... I zakucaj ga malo...
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Tigre nisi trebao sprejom farbat blatobran nikako..I po meni ove "skrge" sa haube skidaj obavezno... I zakucaj ga malo...

kakav sprej sta ti je...zasto bi farbao sprejem a imam kompresor;)
 
Član
rastavljaj farove i operi fino sve i sastavi nazad
skini to govno sa haube
skini to govno sa gepeka
felge su ok samo distancere nabaci da se popuni do rubova
zasto ti njuska malo heravo stoji kao da je udareno auto bilo i to fino? promjeni bar tu lajsnu ispod farova da se izravna malo
i kakav je to prednji branik nije mi poznat nikako na slici?
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
rastavljaj farove i operi fino sve i sastavi nazad
skini to govno sa haube
skini to govno sa gepeka
felge su ok samo distancere nabaci da se popuni do rubova
zasto ti njuska malo heravo stoji kao da je udareno auto bilo i to fino? promjeni bar tu lajsnu ispod farova da se izravna malo
i kakav je to prednji branik nije mi poznat nikako na slici?

farovi su oprani i fino izgledaju ne znam zasto izgledaju da su prljavi na slic...govno sa haube skinuto danas:lol:

na gepek ce ici spoljler ali malo ljepsi...

da bio je udaren malo u blatobran i u cosak haube, ali uskoro ce vjerovatno komplet na farbanje pa ce se to sve fino da izravna i postavi sve na svoje mjesto, a i ice obrve povis farova...

ove slike su eto samo tako postavljene da vidim sta kazu forumasi, a do proljeca bi trebao da izgleda dosta drugaciji ako bude sve islo po planu..pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top