Donji Vakuf

Donji Vakuf

cujem danas bembara u turbetu kod sahmana,okupljanje,aaa nezovete(nemozete se sakrit haha)

dewilrock,pajdo daj mjenjaj ovu sliku 309e,neskrtari s tom 106com

kada pravimo okupljanje,ajde raja,il cekamo snjeg da malo driftamo,znam ja i sprednjom haha
 
Član
Golf 1 TDI je napisao(la):
cujem danas bembara u turbetu kod sahmana,okupljanje,aaa nezovete(nemozete se sakrit haha)

dewilrock,pajdo daj mjenjaj ovu sliku 309e,neskrtari s tom 106com

kada pravimo okupljanje,ajde raja,il cekamo snjeg da malo driftamo,znam ja i sprednjom haha

hahah to nije njegova bembara vec od mog najboljeg druga slicini su a svi ih mjenjaju :D
 
haha nije uredu to sto ga kopira,nisam ja prolazio,ja bi znao da nije on,vec dewilrock je bio u prolazu,s plavom 106com nabrijanom,uskoro ce bit u garazi prezentovana,pa mi veli...
 
Član
Golf 1 TDI je napisao(la):
haha nije uredu to sto ga kopira,nisam ja prolazio,ja bi znao da nije on,vec dewilrock je bio u prolazu,s plavom 106com nabrijanom,uskoro ce bit u garazi prezentovana,pa mi veli...

sta ga kopira ba ovaj bmw od druga je uradjen prije 2 godine..haha kakvo kopiranje ;)
mislim da imam negdje slike sa datumom..potrazit cu ;)
ahh sta to vise golf nije u modi :icon_biggrin:
 
Član
Sahman_Turbe je napisao(la):
Golf 1 TDI je napisao(la):
haha nije uredu to sto ga kopira,nisam ja prolazio,ja bi znao da nije on,vec dewilrock je bio u prolazu,s plavom 106com nabrijanom,uskoro ce bit u garazi prezentovana,pa mi veli...

sta ga kopira ba ovaj bmw od druga je uradjen prije 2 godine..haha kakvo kopiranje ;)
mislim da imam negdje slike sa datumom..potrazit cu ;)
ahh sta to vise golf nije u modi :icon_biggrin:

Ko koga kopira??? Briga me koliko auta ima slicni mome! Vjeruj mi i onako ne slicimo mnogo osim sto smo na isti fazon ofarbani! U mene je hauba matirana! a u njega je metalik crna :) Dosta o tome :) niste djeca :p
 
Član
c3uX je napisao(la):
Sahman_Turbe je napisao(la):
Golf 1 TDI je napisao(la):
haha nije uredu to sto ga kopira,nisam ja prolazio,ja bi znao da nije on,vec dewilrock je bio u prolazu,s plavom 106com nabrijanom,uskoro ce bit u garazi prezentovana,pa mi veli...

sta ga kopira ba ovaj bmw od druga je uradjen prije 2 godine..haha kakvo kopiranje ;)
mislim da imam negdje slike sa datumom..potrazit cu ;)
ahh sta to vise golf nije u modi :icon_biggrin:

Ko koga kopira??? Briga me koliko auta ima slicni mome! Vjeruj mi i onako ne slicimo mnogo osim sto smo na isti fazon ofarbani! U mene je hauba matirana! a u njega je metalik crna :) Dosta o tome :) niste djeca :p

hehe ma to nije ni bitno kad je koji radjen kad ustvari samo im je boja ista ;)
nego gdje si ti nema te na forumu nigdje a ni bimmer se ne vidja :icon_rolleyes:
 
Član
Zauzet oko Bmw-a Bio ... totalno mi ohladio mislim da ce otic za 2.500 km u Srednjo Bosanski kanton ga nedam! nek ide dalje da ga moje oci ne gledaju!
A na forumu idu mi ovi seljaci pojedini na nerve! itd :) al cast izuzecima :) vidimo se na kafi :) nekad ... Kad mognem! Bmw-a ne vozam u garazi je ... Ne zelim da sjedam u njega
 
daj ba sta je rec,yadnji dana si zivio za njega,dolazim ja gore pa te zovem na kafu,da pazarimo felge hehe sa benge
 
Član
Golf 1 TDI je napisao(la):
daj ba sta je rec,yadnji dana si zivio za njega,dolazim ja gore pa te zovem na kafu,da pazarimo felge hehe sa benge

Na kahvu brate uvijek! ako imam vremena samo se najavi! Zivio brate al vise ne! Imam i to dobre razloge! Auto je uradjeno extra stanje produzio sam mu vjek i napravio ga novijim 2 godine! Jedina sansa da ga prodam za te pare je s felgama tako da cu razmislit!
 
Član
c3uX je napisao(la):
Golf 1 TDI je napisao(la):
daj ba sta je rec,yadnji dana si zivio za njega,dolazim ja gore pa te zovem na kafu,da pazarimo felge hehe sa benge

Na kahvu brate uvijek! ako imam vremena samo se najavi! Zivio brate al vise ne! Imam i to dobre razloge! Auto je uradjeno extra stanje produzio sam mu vjek i napravio ga novijim 2 godine! Jedina sansa da ga prodam za te pare je s felgama tako da cu razmislit!

ne prodaji ga :icon_confused:
bar dok ga ja ne isprobam:D
 
zao mi je brate,sto tako govoris,znam koliko si ga zavolio,imal sta u planu drugo na 4 tocka,ajde dodaj me na facebook,posto te nema cesto ovdje,da znam jesi ziv...
 
Top