Donji Vakuf

Donji Vakuf

Član
O.K moze drug nije problem trebao bih ja veceras malo dole do Silver Ost :) imam nekog posla :lol::lol: Pa cu se javit :)
 
RE: Bmw 1.8i 85kw

c3uX je napisao(la):
O.K moze drug nije problem trebao bih ja veceras malo dole do Silver Ost :) imam nekog posla :lol::lol: Pa cu se javit :)

ma nije problem,ak vidim bembaru navrnit cu i ja,znam se i ja s radnicama...:lol:
 
Član
RE: Bmw 1.8i 85kw

Golf 1 TDI je napisao(la):
c3uX je napisao(la):
O.K moze drug nije problem trebao bih ja veceras malo dole do Silver Ost :) imam nekog posla :lol::lol: Pa cu se javit :)

ma nije problem,ak vidim bembaru navrnit cu i ja,znam se i ja s radnicama...:lol:

hahaha kako me skonta odmah LoL :) Dobro nije problem posalji broj preko poruke :) da se mogu javit dole kad budem
 
RE: Bmw 1.8i 85kw

jao jao kad su konobarice,svi se javljaju,dina je opasna,ali je i raja.vidim bude neki tunirani auta uparkirani kad naidem...broj sam ti poslao preko privatne por,al ev 065 361 425 Zenur Sahman
 
Član
RE: Bmw 1.8i 85kw

hahahahaa ma dobra je Dina raja majke mi :) Sinoc sam posle posla dole otisao popio kafu :) joj smijao sam se kao lud :)

Trebam 4 Celicke Felge s gumama 4 sarafa! Pa ako ko ima nek posalje poruku da se mozemo dogovorit :)
 
Član
RE: Bmw 1.8i 85kw

Golf 1 TDI je napisao(la):
Sahman_Turbe je napisao(la):
Sad ja iz vakufa vidim bmw parkiran preko puta stratusa :123: :icon_smile:

evo ja samo u kucu sto ude,i ja sam ga vidio,lijepa bembara

drug jeli ti ovo sahman prezime,ako je onda imamo isto;)

hehe ma nije samo prezime ja sam emirov amidjic sinoc u vakufu si ispred mene isao..premma pijaci na parking ja malu kreno kuci odvuc :icon_smile:


ev ja kazem Sahmanu sto me nije zvao ja radio u Hotel Vrbasu ko neki "Security" haha pa trebali ste doci da se upoznamo i pice popijemo :) :lol:

dario20 je napisao(la):
stvaro ostavi samo jednu temu za auto drugu zatvori ne mogu skontat gde sam sta piso:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

jbmu vraga nisam ni skonto dok nisam kuci na net i u garazu,kad ugleda bendu i tak sam skontao da je to tvoj,a cini mi se da sam se okretao ispred sahmana iz turbeta,merc 190,boja ko u vojsci sto se koristila,on tamam sjedao.
ETO VECERAS SAM GORE;PA SE JAVNI DA SE UPOZNAMO:Dostavim ti broj(pogledaj moju garazu i lako ces me prepoznati):lol:




[/quote]

heh jesi se okretao :icon_smile: skuzio sam auto ti a znam da se ti sa mojim rodjom druzis..a nezz jesmol ja i ti familija ikakva?? :icon_smile:

jbga sto nisi reko da ces biti tamo dosao bi ;) a danas sam radio u bugojnu postavljo ogradu u nekom naselju KULA--tako nesto :icon_smile: pa jesil ti blizu tu??? :icon_smile:
i moram reci da ti bmw puno bolje izgleda uzivo nego na slikama :icon_smile:
 
Član
RE: Bmw 1.8i 85kw

koki+ je napisao(la):
dobre felge ;);)
jesil ih uspio malo ispolirati ??

Da sad cu ih Chrome :) Pozdrav koki jesi mi dobro i ne sikiraj se cuvam ja njega :)

Sahman_Turbe je napisao(la):
Golf 1 TDI je napisao(la):
Sahman_Turbe je napisao(la):
Sad ja iz vakufa vidim bmw parkiran preko puta stratusa :123: :icon_smile:

evo ja samo u kucu sto ude,i ja sam ga vidio,lijepa bembara

drug jeli ti ovo sahman prezime,ako je onda imamo isto;)

hehe ma nije samo prezime ja sam emirov amidjic sinoc u vakufu si ispred mene isao..premma pijaci na parking ja malu kreno kuci odvuc :icon_smile:


ev ja kazem Sahmanu sto me nije zvao ja radio u Hotel Vrbasu ko neki "Security" haha pa trebali ste doci da se upoznamo i pice popijemo :) :lol:

dario20 je napisao(la):
stvaro ostavi samo jednu temu za auto drugu zatvori ne mogu skontat gde sam sta piso:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

jbmu vraga nisam ni skonto dok nisam kuci na net i u garazu,kad ugleda bendu i tak sam skontao da je to tvoj,a cini mi se da sam se okretao ispred sahmana iz turbeta,merc 190,boja ko u vojsci sto se koristila,on tamam sjedao.
ETO VECERAS SAM GORE;PA SE JAVNI DA SE UPOZNAMO:Dostavim ti broj(pogledaj moju garazu i lako ces me prepoznati):lol:








heh jesi se okretao :icon_smile: skuzio sam auto ti a znam da se ti sa mojim rodjom druzis..a nezz jesmol ja i ti familija ikakva?? :icon_smile:

jbga sto nisi reko da ces biti tamo dosao bi ;) a danas sam radio u bugojnu postavljo ogradu u nekom naselju KULA--tako nesto :icon_smile: pa jesil ti blizu tu??? :icon_smile:
i moram reci da ti bmw puno bolje izgleda uzivo nego na slikama :icon_smile:
[/quote]

Et tu sam bio blizu prije kule sam ja :) joj ne znas se javit Veceras sam sa Zenurom pio kafu na Silver Ost benziskoj pa pridruzi nam se nekad :)
 
Član
RE: Bmw 1.8i 85kw

jbga i danas sam tu sad cu krenut..ako gdje vidis da se radi na balkonu ograda betnoska svrati tu sam ja..kuca je bijela nova..crn krov...
;)
 
RE: Bmw 1.8i 85kw

evo ustao i ja,nisam mogao ni na posao,u 5 dosao jutros,lijepo smo se druzili,nisam imao cim slikat da koju sliju nabacimo.jedino sto sam bez branika ostao,pokupio sam lisicu....da sahmane rodaci smo.pridruzi nam se ...
 
RE: Bmw 1.8i 85kw

hop fin bmw druze meni se svidja,a ima nas dosta ovamo blizu pa mogli bi se jednom malo sastati,doci cemo ja i g1tdi,i vas dvojica pa da malo pricu sastavimo.hehe.navracao sam i ja u vakuf cesto ali nisam vas vidjao nijednog.
 
Top