dolazak na db u osijek??

dolazak na db u osijek??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
do koliko sati ce se moci prijaviti takmicari i gdje se tacno odrzava race s obzirom da ima dosta kilometara iz Sa do Osjeka pa da se mozemo orijentisati kad krenuti i sl??
 
Član
e ovako interesuje me koliko ima km od doboja do osjeka i kada je tracno event i do kada su prijave
unapred hvala
Davor
 
Član
prijave do 10....pa odradimo na brzinu kvalifikacije i malo gledamo race(što verujem da svima odgovara).....
onda eliminacije i finale složimo iza 14-15h...zavisi od ostalog programa....ne mogu baš da stavim tačno kada...ili ako ne budemo baš pretrpani možda odma složimo eliminacije i finale,pa svi gledamo trke bez opterećenja....
uglavnom do 10 svi tamo...

+385 99 2143 555 moj br i slobodno šibnite sms ako neko kasni nije frka....sačekamo...
 
Član
Racunajte na mene sto se tiche dB dolazim sem ako ne bude nekih komplikacija i thx na razumjevanju ako budemo malo kasnili ! ;)
Samo moze li objasnjenje gdje se tacno odrzava event s obzirom da neki nisu nikad bili u Osijeku!?
 
Član
e sad me ubij ako znam kojim putem je vama najbliže....znam da muha ide....e sad nadam se da će viditi ovo i reći kuda će on ići....
a normalno je da neko ko putuje može zapeti u prometu i malo kasniti....nismo mi tamo ništa nategnili previše,tako da....ako neko kasni normalno je da ćemo ga sačekati....
 
Početnik
alex-vu je napisao(la):
e sad me ubij ako znam kojim putem je vama najbliže....znam da muha ide....e sad nadam se da će viditi ovo i reći kuda će on ići....
a normalno je da neko ko putuje može zapeti u prometu i malo kasniti....nismo mi tamo ništa nategnili previše,tako da....ako neko kasni normalno je da ćemo ga sačekati....
sarajevo tuzla brcko zupanja vinkovci osijek, cca 260km u jednom smjeru ,daleko brate ko ce tamo ici ;)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
hmmm daleko mi to nekako a i sumljam da 143+ moze ista da uradi tamo

Najbolje sto mozes uraditi ti je da upoznas Alexa i Simica ako bude tamo, to ti je bolje nego rez, a cim ih upoznas rez ide gore za bar jedan dB ;)

alex-vu je napisao(la):
evo se javljam i službeno...
idemo sa 5 klasa....po db-drag pravilima jer su puno jednostavnija...s tim da ćemo mi male izmene napraviti radi samih takmičara....
mini STREET
street A
street B
street C
PRO

pa ukratko:mini će biti svakodnevni auti,koji se ne takmiče inače ili oni koji imaju slabiji set-up koji svaki dan slušaju...
street će biti po pravilima db-draga jer je najjednostavnije.....
i PRO...tu bude svašta dozvoljeno pa trpajte sve što stane u auto....zidove,pojačala,akumulatore....šta god...samo peglajte....
jedina stvar će biti da u svim klasama auti mogu raditi,takmičari mogu biti u autima sa zaštitnom opremom na vlastitu odgovornost i nema nikakvih ograničenja za hz i to je to....
ako ima ko šta da pita...samo pucajte....čim prije odgovorimo ja ili dule...


Betonjara :123:
 
Član
A EMMA sta je alex sa njom
da li ce biti takicenje u okviru toga ???

ak sta bude da dodjem :D

ajda javi da znamo da se organizujemo pa da se krene u subotu ko hoce :D taman dole da se bude predvece pa da malo zalomimo :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top