dolazak na db u osijek??

dolazak na db u osijek??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kao što ste svi vidili flajer za street race u osijeku što organizira AKS....i ovaj drugi deo što se tiče db-a naravno pao je na mene i duleta....
ajd sad moram biti bezobrazan pa ovako direkno reći....kotizacija bi bila 100 kn,nagrade pehar i priznanje....takmičenje bi bilo neke 4 klase npr,A,B,C i neka PRO i čak SUPER PRO za neke tipa Šimić....ili tako nešto po pravilima db-daga ili cupa nebitno....čisto me zanima ko bi potegnio do nas malo da se družimo???
inače sve će to biti 02.08.2009......
 

IGY

Član
tanak sam da brpam
no ako treba bilo kakava pomoc mogu pomoci jer tu sam taj dan:cool:
 
Član
igy ni ovde nisu bolji....jer svi oni iz zg i okoline su na moru ili im je daleko.....tako da...a bit će verovatno i neka mini klasa ili tako nešto...
 
Član
Davor_ je napisao(la):
hmmm daleko mi to nekako a i sumljam da 143+ moze ista da uradi tamo

Zar je bitno hoces li nesto uraditi ili ne,vazno je ucestvovati a jos vise od toga druzenje sa rajom razmetanje misljenja itd itd :icon_smile:
jos ti nisi osjetio drazi toga sporta :lol:
 
Član
z3k4 je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
hmmm daleko mi to nekako a i sumljam da 143+ moze ista da uradi tamo

Zar je bitno hoces li nesto uraditi ili ne,vazno je ucestvovati a jos vise od toga druzenje sa rajom razmetanje misljenja itd itd :icon_smile:
jos ti nisi osjetio drazi toga sporta :lol:

ja ja zeka.
Ali kada vec idem 300km na takmicenje onda mi je stalo jel mogu sta uraditi a nije to bl ili tuzla pa da mi se moze!
 
Član
dolaze i neki koji imaju 130+...pa????
druga stvar,bude mini klasa,znači ze ove svakodnevne,i po našoj proceni "normalne" set-up-e,moći će brpati ili puštati mjuzu.....tako da slobodno navalite.....i sa 140 vam se smeši neki pehar....zašto ne...
ja sam na svom prvom takmičenju imao 134,6 i bio 2.
na drugom sam imao 136,8 i opet bio drugi.....
i onda je prešlo 149 i nikad kraja.....a nekad treba samo imati malo volje za slaganjem,i malo pričati sa ljudima....zahvaljujući teamu imali smo i svetski rekord (thnx shmajs i dule) sa 2 kw 151 db....tako da sve se može i ne treba imati 10 kw za neki veći score...
isto tako ćemo tamo svima maximalno pomoći....ponesem još jedan term lab i lap-top pa ćemo pomoći malo oko slaganja prije samog takmičenja....eto ni to nije problem...
 
Član
x2

ja imao 141.6 :p i onda pao na 136.x i onda se vrzmao oko 140-146 i ondak 150...

tako da cim dodjes i opalis 140+ sledeci put uz malo muke ima da skocis na 145 pa jos malo pa jos pa jos.....

u svakom slucaju dodjes, nije sramota
 
Član
evo se javljam i službeno...
idemo sa 5 klasa....po db-drag pravilima jer su puno jednostavnija...s tim da ćemo mi male izmene napraviti radi samih takmičara....
mini STREET
street A
street B
street C
PRO

pa ukratko:mini će biti svakodnevni auti,koji se ne takmiče inače ili oni koji imaju slabiji set-up koji svaki dan slušaju...
street će biti po pravilima db-draga jer je najjednostavnije.....
i PRO...tu bude svašta dozvoljeno pa trpajte sve što stane u auto....zidove,pojačala,akumulatore....šta god...samo peglajte....
jedina stvar će biti da u svim klasama auti mogu raditi,takmičari mogu biti u autima sa zaštitnom opremom na vlastitu odgovornost i nema nikakvih ograničenja za hz i to je to....
ako ima ko šta da pita...samo pucajte....čim prije odgovorimo ja ili dule...
 
Član
A vec sam pisao oko ovoga..Moj prvi nastup je bio sa 125,6...Pa sve vise i vise..Ali nije stvar u pobedi i rezu..Po meni je vece bogatstvo to sto smo se svi upoznali,druzili,jeli i pili nego svi pehari koje imam...Meni je to bilo najvaznije za sve ove godine bavljenja ovim "sportom"...:icon_smile: :icon_smile:..A pehari??? Zena sad hoce da me ubije i da ih pobaca sve napolje...:lol: :lol: :lol:..DODJITE DA SE DRUZIMO!!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top