Dobri/loši majstori u Sarajevu!

Dobri/loši majstori u Sarajevu!

Član
Pozdrav svima!

Može li malo iskustava o majstorima u Sarajevu za Alfe! Imam već odavno 159 2.4 međutim i problemi odavno. Nikako na zelenu granu sa kvarovima izaći.
Molim za pomoć još jednom!:icon_cry:
 
Član
Koliko znam Hota je najbolji za njih. Nalazi se kod Studentskih domova ulica Aleje Srebrene mislim, njega hvale pravo. Licno nisam isao kod njega ali eto raja ga hvali.
 
Član
Definitivno HOTA, rijesi probleme koje ni sami servis nemoze cijena je malo skuplja od garaznih majstora ali radi svoj posao :) do kraja i daje garanciju na uradjeno!
 
Član
hajdar je napisao(la):
Pozdrav svima!

Može li malo iskustava o majstorima u Sarajevu za Alfe! Imam već odavno 159 2.4 međutim i problemi odavno. Nikako na zelenu granu sa kvarovima izaći.
Molim za pomoć još jednom!:icon_cry:

Nemogu vjerovati da si iz Sarajeva i da vozis Alfu a neznas za Hotu Suada, veoma dobara i kvalitetan servis, strucno misljenje u svaka doba tim Hota. ;)
 
Član
Mirsado je napisao(la):
hajdar je napisao(la):
Pozdrav svima!

Može li malo iskustava o majstorima u Sarajevu za Alfe! Imam već odavno 159 2.4 međutim i problemi odavno. Nikako na zelenu granu sa kvarovima izaći.
Molim za pomoć još jednom!:icon_cry:

Nemogu vjerovati da si iz Sarajeva i da vozis Alfu a neznas za Hotu Suada, veoma dobara i kvalitetan servis, strucno misljenje u svaka doba tim Hota. ;)

i ne samo Alfa Romeo nego i Lancia i Fiat
 
Član
aaa sto ga nahvaliste :D moj drug je odryavao Libru kod njega i na racunu pise zamjena zracnog filtera, mi skinemo filter
(do duse pravo je yavucen i ne pristupacan) kad jos fabricki u autu. Tu me rayocarao a nemam nista protiv covjeka dosta raje ga hvali
 
Član
arminnn je napisao(la):
aaa sto ga nahvaliste :D moj drug je odryavao Libru kod njega i na racunu pise zamjena zracnog filtera, mi skinemo filter
(do duse pravo je yavucen i ne pristupacan) kad jos fabricki u autu. Tu me rayocarao a nemam nista protiv covjeka dosta raje ga hvali

Iskreno svakom se moze podkrasti greska ali si fino mogao reklamirat ?
 
Član
Hvala svima na informacijama!
E sada da Vam kažem da je Hota moj prijatelj i majstor koji sevisira moje vozilo.
Mislim da Vam je sad malo jasnija situacija.:icon_question:
 
Član
:lol::lol: Dobar si ...bas si me nasmijao sada...svi ga hvale...a ti "skroz" nezadovoljan njegovim ucinkom ;)
 
Član
Ma da ti kažem, stavrno dođe kao vic, ali je tako. Ja sam vozio čovjeku more puta auto i čovjek je pravio ovo i ono. Međutim ja imam problem 10 mjeseci sa nekim sranjem koje čovjek jednostavno ne može da riješi. Ja ga poštujem i cjenim njegov rad ali meni nije rješio problem kažem već 10 MJESECI!!!! Ljudi ga hvale i to je dobro čuti međutim vjerovatno nisu imali neki zajeban kvar (Hvla Bogu) !!!
Zato me interesovalo hoću li čuti neko drugo ime ili servis.
 
Član
hahah standardno od hote nek ti neko drugi odvuce auto on nekada zna da se strasno potrudi oko auta,.
a imam ti jednog garaza majstora pa probaj sa njim nalazi se u lukavica 061192051

a kako nije tajna sta je alfi da slucajne ne ispusta zvuke kao da radi na cilindar manje il trokira pri visim obrtajima
 
Član
sema911 je napisao(la):
hahah standardno od hote nek ti neko drugi odvuce auto on nekada zna da se strasno potrudi oko auta,.
a imam ti jednog garaza majstora pa probaj sa njim nalazi se u lukavica 061192051

a kako nije tajna sta je alfi da slucajne ne ispusta zvuke kao da radi na cilindar manje il trokira pri visim obrtajima

Ma druže pali se neka lampisa kao ventil.Našao sam jučer u kljizi alfe INJECTION SYSTEM FAILURE. Kad se ovo sranje upali auto izgubi snagu, pritišći koliko hoćeš nema šanse da ide. Može ona i 100 na sat ali nema snage. Moraš stati ugasit pa upaliti ponovo da krene normalno. Onda čudno radi ali ide. Nakon dan-dva se ugasi lampica i opet nanovo. Moram ti reći jako neugodan osjećaj kad pretičeš recimo kamion, upali se ovo sranje, a auto ti ide u susret a ti u autu voziš djete od 3 godine. E sad zamisli situacije. Da izvineš usro sam se tad!
 
Član
E drug meni s eisto dešavalo s ajednom lagunom ista greška isto sve, i ovaj momak što je njegova laguna zamjenio neku klapnu na dal je sad usisnoj ili izvdvunoj ne znam i sad ide ko luda ne gubi snagu...pa probaj..pozzzz:cool:
 
Top