Djevojka decku obrisala sve WoW likove [ reakcija ]

Djevojka decku obrisala sve WoW likove [ reakcija ]

AnDel je napisao(la):
ma jedno je posvetiti tome zivot i imati korist od toga tj. zivjeti od toga...
al mislim na one likove kojima je to zivot (opsesija) i zapostavljaju sve ostalo zbog takve gluposti a u biti nemaju nikakvog hajra od toga ...
ko je fatality ?

Eh to je drugo, to su no liferi koji samo dzaba udisu zrak :D
 
Član
technoGeek je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
ma jedno je posvetiti tome zivot i imati korist od toga tj. zivjeti od toga...
al mislim na one likove kojima je to zivot (opsesija) i zapostavljaju sve ostalo zbog takve gluposti a u biti nemaju nikakvog hajra od toga ...
ko je fatality ?

Eh to je drugo, to su no liferi koji samo dzaba udisu zrak :D
i kojima je zivot napraviti turbo drekavca u WoW
 
Član
ja sam auta zavolio uz need for speed...ili sam zavolio need for speed uz auta....??' joj sad ni ja neznam....:D
 
Član
to je ono cura ceka polugola u krevetu, ti ono kazes 'e samo da zavrsim igricu'...zenu prodje cejf a ti igraj :D

negdje sam citao da je popularna manekenka ostavila momka jer je bio opsjednut igricama i nju je zbog toga zapostavljao (iako ga je pokusavala zavesti u oskudnom donjem rublju vise puta)...i sta reci do debilcina :)
 
Član
Neka je vala ko da je mene pitala...jebo ga WOW.. :)
Nek on ima tetovazu na ruci i igra WOW...hahahha :) moderan
 
Član
pa sad...ovaj :cool:
meni je buraz greskom na SPS 1 pobrisao godinu dana igre (ali ne igre 24h...nego povremene) igrice Gran Tourismo 2....kad sam vidio nabio sam konzolu nogom i to je bilo to,nije joj nista bilo...:icon_mad:

Jednom sam polupo sajbu na autu jer je dizna na 6-tom zastekala :lol:

ali ovaj lik je stvarno ekstrem,ne sto je polupao monitor nego sto je curu doveo do toga....
mada....zamislite da nama cura/zena izgrbe felge,pocupa nitro,polupa turbo i probije interkuler :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

mislim,ne bi ja njoj nista ali bi polupao sve ono sto ona nije :icon_mad::icon_mad:
 
Početnik
-Suki- je napisao(la):
mislim,ne bi ja njoj nista ali bi polupao sve ono sto ona nije :icon_mad::icon_mad:

ne nebi sto necemo vec nebi mi nijedan smjeli nista :D a bas sto kazes polupao bi ono sto je ispravno...tako mi je komsija mali izbrisao CM rally 2005 bio ga skoro presao,ja dolazim START NEW GAME..i nista fino spomenem sve bogove,sunce i rodbinu...i razbijem tastauru i odem u grad na kafu..
 
Član
kreten, zena mi je vaznija i od auta a ne igrica, to su sve sekundarne zanimacije kad nje nema :D
 
Član
debil, sto razbi djaba i monitor, izbrises likove, udjes u igru sa novim kontaktiras gm-a, kazes fino covi slucajno izbrsio likove i on ih vrati, tako se radilo/mutilo nekad davno kada sam i sam igrao wow-a, do pojave prve ekspanzije, onda je otislo sve u "pm, radi pacijenata koji igraju 24 sata dnevno :D :lol: :lol:
 
Član
Limpi je napisao(la):
debil, sto razbi djaba i monitor, izbrises likove, udjes u igru sa novim kontaktiras gm-a, kazes fino covi slucajno izbrsio likove i on ih vrati, tako se radilo/mutilo nekad davno kada sam i sam igrao wow-a, do pojave prve ekspanzije, onda je otislo sve u "pm, radi pacijenata koji igraju 24 sata dnevno :D :lol: :lol:


Tako se radi brate i sad udjes napises ticket i vrati ti gm sve, i btw svaki moguci clip o wow-u je fake il bas ima pacijenata koji reaguju ovako al opet nije kriva igrica neg njegov mozak ...
Nije igrica kriva sto se on nezna kontrolisati i sebi organizovati kako sta, igram i ja wow tako da znam :D
 
Član
Limpi je napisao(la):
debil, sto razbi djaba i monitor, izbrises likove, udjes u igru sa novim kontaktiras gm-a, kazes fino covi slucajno izbrsio likove i on ih vrati, tako se radilo/mutilo nekad davno kada sam i sam igrao wow-a, do pojave prve ekspanzije, onda je otislo sve u "pm, radi pacijenata koji igraju 24 sata dnevno :D :lol: :lol:



Do burning crsade-a si jedino igrom 24/7 mogao postici nesto. ako si igrao prije 70-og levela znas kako je lose prosjecan igrac bio :)
 
Top