Djevojka decku obrisala sve WoW likove [ reakcija ]

Djevojka decku obrisala sve WoW likove [ reakcija ]

Član
I meni čudno isto odakle mu riba, al' ajd'.

1zcmfkw.jpg
 
Član
debilizam je teska bolest... nazalost isto tako nema ni granica... ne znam kako neko moze gubit vrijeme igrat ovako nesto debilno... :icon_rolleyes:
 
Član
ja sam sav pretrnuo gledajuci klip, i ja bi isto reagovao, neigram tu igricu nit upste kontam kako se igra ali da mi djevojka ovako nesto uradi, hem bi polupao racunar hem bi nju dobro izlupao.. koji qrac se ima petljati ako ja provodim tolike sate da napravim nesto, bolje to nego ic se drogirati i napiti kao stoka..
 
Član
ma jest ***** bolje....
djevojka se osjecala zapostavljenom,:)
jedno je biti gamer a sasvim drugo biti opsjednut i posvetit zivot tome, sto ocito kod ovog debila jest slucaj...

mene bi bolio dzon za tim iako volim igre (cak i to je paznja) :)
 
AnDel je napisao(la):
ma jest ***** bolje....
djevojka se osjecala zapostavljenom,:)
jedno je biti gamer a sasvim drugo biti opsjednut i posvetit zivot tome, sto ocito kod ovog debila jest slucaj...

mene bi bolio dzon za tim iako volim igre (cak i to je paznja) :)

Posvetiti zivot tome, znaci biti pro gamer i zivjeti od toga, sto se kod nas nazalost ne moze, a mislim da svi znamo lika po imenu Fatality i gdje je sve dospio :D
 
Član
ma jedno je posvetiti tome zivot i imati korist od toga tj. zivjeti od toga...
al mislim na one likove kojima je to zivot (opsesija) i zapostavljaju sve ostalo zbog takve gluposti a u biti nemaju nikakvog hajra od toga ...
ko je fatality ?
 
Član
fatality, debil koji je skontao kako zaraditi od toga da nista ne radi, osim igra igrica.... proslavio se u Quake igrama ;)

sad ima svoju liniju gaming opreme....
toliko od mene :D
 
A jbg cojeku je to gust,nekome je rejsanje i gasanje gust nekom je igranje igirca,shvacam ja to,zato necu reci "ja debila" jer imam rodjaka koji je igrao Line Age dobrih 8-9 mjeseci i znam koliko se "naumucio" da sastavi dva lika,jedan 74 level koliko se sjecam i drugi nesto manje. Ne cudi me uopce onakva reakcija,isto ko sto mi "tjuniramo" svoja auta,tako on "tjunira" svog lika i zamisli sad bacis bruku sati na to svoje auto i dodje majmun i polupa ti ga,kakva bi vasa reakcija bila? Nije isto,al primjer dajem.

Gluspost je i meni sjedit sate i sate za nekom igricom,al kontam likovu reakciju.
 
Član
ljudi koji zive WoW, znaci ne da ga igraju vec ga zive jesu debili, nista drugo.... bio sam i ja gamer, u neku ruku i pro, na milion turnira bio i van drzave... ali uvijek to se ostavljalo u virtualnom svijetu, nije se mjesalo sa stvarnoscu i nije uticalo na drustveni zivot.... a vecina ovih WoW gamera cine bas to, zaglupljuju sebe i zapustaju i ono malo drustvenog zivota sto im je ostalo :D


tako da... *ebo igrice, samo puuun gas :D
 
Top