Djevojka decku obrisala sve WoW likove [ reakcija ]

Djevojka decku obrisala sve WoW likove [ reakcija ]

Ovo je debil prve klase, pa on uopće ne zna da ima curu i da je sa njim u sobi. Ne razumijem kakve su to glupe igre zbog kojih ljudi postanu obični praznoglavci i debili kao što je ovaj :icon_question:
 
Porschefan je napisao(la):
Ovo je debil prve klase, pa on uopće ne zna da ima curu i da je sa njim u sobi. Ne razumijem kakve su to glupe igre zbog kojih ljudi postanu obični praznoglavci i debili kao što je ovaj :icon_question:

Ja sam probao jednu besplatnu na taj fazon, MMORPG, i samo obrisao... Ubijam magicna derista i kupujem svom liku cizme i pletene rukavice :lol:
 
Ma debil od ljudskog roda, izgleda da mu je od silnog igranja izgorila zljezda za sexualni nagon:D a cura nikad i nikako da ga privuce. Sta ces ti kad on djevojku zapostavlja;)
 
Član
Kad se sjetim... dok sam igrao OGAME... uradim FS vikendom negdje do 2-3 ujutru, kontam vratit ću se do tada... zapijem se vani i dođem kući u 5-6... logujem se, zaginulo mi 10-15 hiljada brodova... monitor mi bude kriv... :D
 
Član
hehehe :lol:
sad sam se podsjetio price jednog momka
radi kao zastitar u nekoj firmi i prica jednom prilikom kako sebi navije alarm da ustane u 3 da pobere povrce na farmi (neka igra na face) :lol:

kako sam se ismijao tad :D
a eto dokle seze opsjednutost :D
 
Član
kavaz je napisao(la):
hehehe :lol:
sad sam se podsjetio price jednog momka
radi kao zastitar u nekoj firmi i prica jednom prilikom kako sebi navije alarm da ustane u 3 da pobere povrce na farmi (neka igra na face) :lol:

kako sam se ismijao tad :D
a eto dokle seze opsjednutost :D

To je ništa jarane... kako se ogame birvaktile igrao... na smjene se spavalo haha kad se samo sjetim kad je bio lov na bichara haha 80% univerzuma vs nas 7-8 :D online accounti po 100 sati... :D
 
Član
Jeste gledali kad mu je mama sredila WOW:

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/YersIyzsOpc?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/YersIyzsOpc?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

Inace ova dvojica klinaca su poznati po youtube, ovaj brat sto ga snima mu stalno nesto smjesta pa snimi pa na youtube. Slomi ga mali skroz.

Potrazite jos kako usisava kucu, natjerala ga mama. I potrazite kad je dobio auto za rodjendan. :D
 
De jest se fazon bacat na krevet de nek se zabije u zid ili neka uzme macolu umjesto patike :D i onako ne treba da zivi kad je monstrum, nek sam sebi presudi da niko ne odgovara za njeg :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
gaga je napisao(la):
mozda mu je htjela dat', a on non stop za compom.... :icon_biggrin: :D

jebga da je znala za BHtuning forum da navrati pa da joj udovoljimo :D
Osto bi monitor citav,likovi ne izbrisana, ona zadovoljna ...:D:cool:

Ma igras NFS pa te policija uhvati izivciras se sav sto moras ponovo pa onda razbijas sve sto ti je pri ruci :lol: zato to ne treba igrat :D

Bolje kone ganjat nek tipkat :D
 
Top