DJELOVI AUTOMOBILA / SLICNOSTI --> Paše li dio od ___ na ___???

DJELOVI AUTOMOBILA / SLICNOSTI --> Paše li dio od ___ na ___???

Član
Pozdrav momci imam golf 5 2008 gt htio bih da ubacim highline instrument tablu sa velikim bordom u mene je midline dali je to izvodljivo i kako? Istrazivao sam dosta i treba mi neko ko je to vec radio ili slicno dali moram mjenjati i ECU ili se moze instrument tabla koristena programirati na moj auto naravno uz programiranje kljuceva

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Član
Pozdrav, zna li netko gdje mogu nabaviti pakne sa distancerom ili kako se već zove, ima veze sa ručnom kočnicom, ne radi ručna, za mondeo 1999 god.
 
Zna li neko da li paše neka druga radilica na 1.9td AAZ 55kw motor iz golfa 3 , npr. Jel paše iz golfa 2 1.6td radilica na golf 3 1.9td ili 1.9tdi radilica na 1.9td
 
Član
Mozel se na e46 stavit volan sa komandama, ako prije nije imo komande, tj. onaj 4kraki volan bez komandi
U pitanju je 318d facelift 2002, bosch pumpa motor
 
Član
Kupujem alu felge za CX-5, 17cola i ima oglas od Mazde 3 sa svim potpuno istim parametrima što mi treba osim ET. Znači u ponudi su felge sa ET 52,5, a moje su ET 50, znači 2,5mm su bliže kliještima pa me zanima da li bi mi ta 2,5mm smetala za moj auto, hvala
 
Član
Kupujem alu felge za CX-5, 17cola i ima oglas od Mazde 3 sa svim potpuno istim parametrima što mi treba osim ET. Znači u ponudi su felge sa ET 52,5, a moje su ET 50, znači 2,5mm su bliže kliještima pa me zanima da li bi mi ta 2,5mm smetala za moj auto, hvala
Samo kupuj bez brige
 
Član
Pozz
Zna li iko da li pase glavcina sa 5 serafa umjesto fabricke sa 4 sarafa
Astra G
Mislim da li je plug & play ili se mora most mijenjat
 
Top