DJELOVI AUTOMOBILA / SLICNOSTI --> Paše li dio od ___ na ___???

DJELOVI AUTOMOBILA / SLICNOSTI --> Paše li dio od ___ na ___???

Član
addo je napisao(la):
Matej19 je napisao(la):
addo je napisao(la):
Matej19 je napisao(la):
Peugeot 205 polupan kineticki totalno,ima li ikakve alternative ili da pase od nekog drugog auta posto je za ovoga u mene jebeno nemoguce naci polovan a nov boli glava a pitanje je jeli pase posto sam se vec jednom zajebo.
Motor 1.4 44kw 1351 ccm stara verzija u kojem je zajednicko ulje motora i mjenjaca...
I pase li mu komplet instrument tabla od nekog drugog auta,npr 309 ili sta ja znam vec koji sa malo ili nimalo prepravki,hvala unaprijed

Kod tebe ide komplet poluosovina? I kako vidim kataloski samo pase od 1.4 motora od 44kw i 58kw

Jeste u mene ide cijela poluosovina,obe poluosovine su iste duzine...Dakle pase mi i od 58kw motor,to jest GT i CT izvedba po tome katalogu?

To je to ako ti je starija verzija 205-ice, jer kod njih je ista i lijeva i desna poluosovina 715mm duzine, dok je na novijem lijeva i desna razlika u duzini!
A sta ako je novija verzija u mene je 1.1 TU motor odvojen mjenjac isto pitanje kao u kolege;)
 
Član
Da li zadnja kočiona crijeva od diskova odgovaraju sa Seat Ibize Mk3 (6L) na Fabiu Mk1 (6Y)? Odnosno mogu li na kočiona kliješta golfa mk4 :D :D
 
Član
Zna li neko pasu li opruge sa pasata b3,na audi 80 b3?
Procito sam negdje da je audi radjen na pasatovoj platformi b3,pa ako neko ima iskustva?
 
Član
to bi mi bilo super,posto sam naso jeftine sportske opruge al su za pasata 3.Vecina kaze da pasu.
Samo mi prolazi kroz glavu ako kupim opruge i rastavim sve,a one ne pasu o_O
 
Top