DIZNE

DIZNE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Otisla lamela korpa zamajac i sve sto ide uz to ...aliii sve se dalo sredit... i fino platit :) ii naravno malo iznenadjenje(dizne) koje pripremam ovih dana nadam se da cu oboriti licni rekord 14.2 ...ev par slika :)
2005357568230922939_rs.jpg

2005368793699593160_rs.jpg

2005398538286350730_rs.jpg
 
Legend
Svaka cast. To sto drzis u rukama i na slici kosta kamaru para, a da ne govorim koliko je sve to izmjena i skidanje mjenjaca.
Jedva cekam da vidim u akciji auto.
Neka je sa srecom.
 
jedva cekam da vidim auto u akciji...al nemoj ovaj put put u kukuruze...nema tamo nista zanimljivo...hihhii---cestitam,i dabogda oborio licni rekord
 
Član
Ko je taj r32:D E samo jos postimat elektroniku i nitro na ove dizne:D i vidjecu ja dal soko mostar moze da napravi dva krila za cetvorku:D
 
Legend
C_A_T_T_O je napisao(la):
Ko je taj r32:D E samo jos postimat elektroniku i nitro na ove dizne:D i vidjecu ja dal soko mostar moze da napravi dva krila za cetvorku:D

Hahahahhaha :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin: pravi si medo:icon_biggrin:
 
Član
Svaka cast prije svega na tolikoj volji da stalno ulazes u auto......stalno nesto novo i probijanje "granica".....neznam kako izdrzis al to nije ni bitno..puno srece u daljem radu.
Pozdrav!
 
Hvala BOGU sto nam posla u Tuzlu co'jka koji ima STROY od auta, a ne kurči se...
Davor mi se vise na Qrac popeo...fabia, fabia, fabia
 
Član
Davor nikad nije imao najjace auto, ni blizu. Al zna vozit, i kolko god puta udario, em se izvuko, em mu ne mozes poreci to, samo ako si jednom sjeo s njim u auto :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top