DIZNE

DIZNE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
jbga slupao se on kamaru puta, ali on dosta rizikuje pa je i zao ocekivati. Medjutim dugo nece niko izvrtit auto kao sto davor zna. Za to se moras rodit. Na ispitu spretnosti je to pokazao, a i u gradu je to pokazao. Vozio sam se sa njim TZ-Sarajevo vise puta, TZ bjeljina vise puta, vozi ostro, ali sigurno nikad se nije zaletio u coravo da prestize i nikad nije bilo gusto. Prema tome skidam mu kapu, ali mi se ne svidja sto se bacio na alkohol i ostale gluposti, mada to je sad njegov odabir i nije ni bitno. Mislim da je jednom probio klasu u mostaru u 16.50 i to je najbolji rezultat fabije od 105+konja
 
Član
daki je napisao(la):
Medjutim dugo nece niko izvrtit auto kao sto davor zna. Za to se moras rodit. Na ispitu spretnosti je to pokazao, a i u gradu je to pokazao.
Upravo. Kad njega gledas kako vrti auto sve izgleda jedan fluidan pokret, kao da neka vanjska sila vrti auto :)

daki je napisao(la):
Prema tome skidam mu kapu, ali mi se ne svidja sto se bacio na alkohol i ostale gluposti, mada to je sad njegov odabir i nije ni bitno.
Prosle zime, mi na sickom na OMV, dolijece on odnekle, izlazi iz auta doslovno ne moze da stoji na nogama, podje da uzme kifle od druga i prevrce se na ledja jedva ga uhvatismo. Al sjede u auto i kao da nista bilo nije, napravi 2 donuta s fabiom i otpari samo dalje. Jebiga, sta ces....
 
Sto se tice voznje i spretnosti to su skoro svi tuzlaci mogli primjetiti, i na reliju i po gradu, a boga mi i po magistrali.
 
Član
radi nurija nema sta gledao kolica na nedjeljnom skupu u mostaru jednom fino ide steta nije mi motor bio dobar da se probamo :) zanima me kolko takva lamela kosta ?? za BMW 325
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
radi nurija nema sta gledao kolica na nedjeljnom skupu u mostaru jednom fino ide steta nije mi motor bio dobar da se probamo :) zanima me kolko takva lamela kosta ?? za BMW 325

cirka 600-800 KM komplet
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
ah... poznajem ja puno takvih junaka... samo polako sve do jednom ... nazalost...

Nije problem što će on zalijepiti...iskreno zaboli me..
problem je što će ubiti još nekog:icon_evil:
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
radi nurija nema sta gledao kolica na nedjeljnom skupu u mostaru jednom fino ide steta nije mi motor bio dobar da se probamo :)  zanima me kolko takva lamela kosta ?? za BMW 325

cirka 600-800 KM komplet

pa i nije pretjerana cjena a vjerujem da je razlika osjetna
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top