dizel & bio dizel

dizel & bio dizel

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sasad je napisao(la):
koja je razlika izmedju ova dva goriva sto se tice motora...porijeklo me ne zanima...znaci samo da li ja sutra mogu nasut bio dizel u svog pug-a i vozit se ko coek? hvala

Drug jesil sazno sta novo da idem nasut punog..........:cool:
 
Član
ooooo pa sasa neznam dal to tv oj francuz moze podnjeti ali u golfa ide sigurno :D nisam znao da na OMV iima BD
 
Početnik
ybt sto svijet moze bit cudan ...
ovdje je ljudima najmanja briga gorivo niko i ne razmislja o tome ... svakodnevnica im ko nama voda iz chesme ...
Benzinske vecinom nemaju "pumpadzija" ... samo onako one chistache ... gorivo se kupuje "na veliko" ... kupuju se Petrol cards na kiosku i samo provlachis na benzinskoj ...
na benzinskim stanicama nema ko kod nas onih panela sto pishe cijena ... to nikog ne zanima ...
 
Član
Vozis se na diesel a mozda poslije toga kad naspes nebude radio i svima ces prica da je bio diesel....
 
Član
Gotov isto je samo malo izgubis na perfomansama (ubrzanju) gledao sam na discovery i bilo je na Novoj tv (emisia farma)
 
Član
ljudi...bezze sam digao frku...nema bio dizela ni za lijeka...jesu pizde...niko ne da gorivo jeftino...pu pu...bilo kako bilo...sipat cu cim nadjem...



moze off
 
Član
sasad je napisao(la):
ljudi...bezze sam digao frku...nema bio dizela ni za lijeka...jesu pizde...niko ne da gorivo jeftino...pu pu...bilo kako bilo...sipat cu cim nadjem...



moze off

Pokusaj ga napravit edo_16v je dao recept :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top