dizel & bio dizel

dizel & bio dizel

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
koja je razlika izmedju ova dva goriva sto se tice motora...porijeklo me ne zanima...znaci samo da li ja sutra mogu nasut bio dizel u svog pug-a i vozit se ko coek? hvala
 
Početnik
Kod mene tetak vozi u austriji kamion i tamo mora sipati bio dizel, a po potrebi gdje nema bio dizela naspe obicni dizel i nema problema, kaze da jedino ima slabiju vucu kada naspe bio dizel al mora tako.. uglavnom, smijes nasut bio dizel i vozit se ko coek!
 
Član
kazu da iz auspuha smrdi na pomfrit i na ustipke
tak sam cuo,gledao na tv emisiju o bio dizelu nesto bilo
 
Član
edoze je napisao(la):
kazu da iz auspuha smrdi na pomfrit i na ustipke
tak sam cuo,gledao na tv emisiju o bio dizelu nesto bilo

:))))) cuJ smrdi...hihihi...idem sutra da tocim bio dizel...hehehe...samo da me zelja mine...stara se ubezobrazila, nikako ustipke da napravi... :D
 
Član
sasad je napisao(la):
edoze je napisao(la):
kazu da iz auspuha smrdi na pomfrit i na ustipke
tak sam cuo,gledao na tv emisiju o bio dizelu nesto bilo

:))))) cuJ smrdi...hihihi...idem sutra da tocim bio dizel...hehehe...samo da me zelja mine...stara se ubezobrazila, nikako ustipke da napravi... :D

bgm,tako rekose,ak su oni slagali onda sam i ja tebi:lol:
 
Član
Oggy je napisao(la):
Kod mene tetak vozi u austriji kamion i tamo mora sipati bio dizel, a po potrebi gdje nema bio dizela naspe obicni dizel i nema problema, kaze da jedino ima slabiju vucu kada naspe bio dizel al mora tako.. uglavnom, smijes nasut bio dizel i vozit se ko coek!

euro dizel 2.39km
bio dizel 1.49km

o tome ti pricam...probat cu sutra...pa kako mi bude
 
Član
sasad je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
Kod mene tetak vozi u austriji kamion i tamo mora sipati bio dizel, a po potrebi gdje nema bio dizela naspe obicni dizel i nema problema, kaze da jedino ima slabiju vucu kada naspe bio dizel al mora tako.. uglavnom, smijes nasut bio dizel i vozit se ko coek!

euro dizel 2.39km
bio dizel 1.49km

o tome ti pricam...probat cu sutra...pa kako mi bude

gdje to ima,na cijim pumpama?idem sutra do cepa natankat:lol:
 
Član
edoze je napisao(la):
sasad je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
Kod mene tetak vozi u austriji kamion i tamo mora sipati bio dizel, a po potrebi gdje nema bio dizela naspe obicni dizel i nema problema, kaze da jedino ima slabiju vucu kada naspe bio dizel al mora tako.. uglavnom, smijes nasut bio dizel i vozit se ko coek!

euro dizel 2.39km
bio dizel 1.49km

o tome ti pricam...probat cu sutra...pa kako mi bude

gdje to ima,na cijim pumpama?idem sutra do cepa natankat:lol:

OMV, samo kod njih...cijela hrvatska (kod njih je 6kn) a od skora ima i u Doboju... :)
 
Početnik
jos malo pa ce se moci bio-dizel kupiti u flasama, prodavace ga ljudi pored puta, ono domace vino,domaci med pa i domaci bio dizel...
 
Član
Oggy je napisao(la):
jos malo pa ce se moci bio-dizel kupiti u flasama, prodavace ga ljudi pored puta, ono domace vino,domaci med pa i domaci bio dizel...

to ce bit dobro...jedva cekam...ove sklopocije mogu ici i na to ;)
 
Član
ma cim se on zove "diesel" znaci jbg da ga smijes sipat...heheh, probaj jbg, jedno 10 l prvo, pa ako bude sve ok, onda naspi do vrha..
 
Početnik
dobar je ako se iz auspuha bude culo na pomfrit, al ako se bude culo na krompirusu,onda nije u redu :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top