DiY Poliranje dekla

DiY Poliranje dekla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
onda samo poliraj i ne brini, samo imaju neke polir paste za aluminij sto ostave jedan tanki zastitni film na aluminiju da ne crni i ne oksidira....

jos jednom dobar posao....;)
 
Član
electroboy je napisao(la):
onda samo poliraj i ne brini, samo imaju neke polir paste za aluminij sto ostave jedan tanki zastitni film na aluminiju da ne crni i ne oksidira....

jos jednom dobar posao....;)

hvala :)
 
Član
ArminM je napisao(la):
da da, vide se risevi
ali u biti nije lose;)


E zivo me zanima gdje si ti vidio riseve na posljednjoj slici...

Izvinjavam se zbog ovog.

On-topic

Svaka cast drugar, odlicno za prvi put, cak i bolje. ;) ;) ;)
Samo nastavi!
 
Član
Ima malo riseva ali nije to tolko strasno s obzirom da taj dio pokrije jedna plastikica koja sluzi za hladjenje
 
Član
ermin_tz je napisao(la):
Ima malo riseva ali nije to tolko strasno s obzirom da taj dio pokrije jedna plastikica koja sluzi za hladjenje

ni u kom slucaju nije lose, ja to nisam nigdje rekao
cak sta vise odlicno je s obzirom na prvi put
da si imao krede mogao si jos puno bolje uradit;);)
 
Član
ArminM je napisao(la):
ermin_tz je napisao(la):
Ima malo riseva ali nije to tolko strasno s obzirom da taj dio pokrije jedna plastikica koja sluzi za hladjenje

ni u kom slucaju nije lose, ja to nisam nigdje rekao
cak sta vise odlicno je s obzirom na prvi put
da si imao krede mogao si jos puno bolje uradit;);)

bice kreda trizex je stavio u auto valjda :) pa kad ga vidim uzecu :)
 
Legend
super odradjeno/odlicno s obzirom da si rukom to... , i mimo krede , sa purolom i dobrom "brzom" polirkom ili zracnom brusilicom jos bolje moze

samo naprijed ;)
 
Član
ermin_tz je napisao(la):
Prvi put radim tako da msm da je solidno ispalo a isto tako znam da moze i bolje .
A sto se tice sjaja moram jos jednom ispolirat lijepo jer ovo je sve bilo da sto prije zavrsim i vidim konacni rezultat :))

samo budi uporan i detaljan, to je tajna...kao sto kazu, bez muke nema nauke ;)

a sto se tice prvog puta, odlicno :cool:
 
Član
hvala bice ovdje jos i kreda kad zavrsim bice slike planiram i felge na skuteru da isto uradim ali samo opusteno :) do sezone ima jos puno :)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
al obavezno nabavi busilicu i par nastavaka, dzabe i kreda, nema rucnog poliranja

Sto se tice busilice to imam a ovi nastavci to me interesuje gdje to da nabavim i jesul to nastavci bas za poliranje ili su to opet neke kombinacije :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top