DiY Poliranje dekla

DiY Poliranje dekla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E sad da krenemo redom :)
Dugo sam se raspitivo kako i sta pa sam malo i forum pretrazivo tako da sam nasto dosta korisni stvari . Odlucim i ja da pokusam :)


Farbu sa dekla sam skidao vodobrusnim 120 trebalo je duze vremena ali sta je tu je :)
X0C7Q.jpg


Poslije sam ponovo sve preso vodobrusnim 180,240,360,500,600,800,1000,1500,2000
Sve slike nemam jer nisam bas imao vremena da sve to i slikam :)

4hd2n.jpg


yzrvJ.jpg

Ovo je zavrseno sa vodobrusnim 2000

dxT6n.jpg

I konacno deklo ispolirano Purol univerzal pastom




Edit: Zaboravio sam napisati da se radi o deklu od skutera ako neko nezna o cemu se radi ;)
 
Odlicno, uredno uradjeno, bio si bas temeljit, nema ni jedno dijela da je propusten, s tim da konacni sjaj nije najbolji, mislim dobro je, al ima ovdje jos posla da to zabljesti :cool:
 
Član
Prvi put radim tako da msm da je solidno ispalo a isto tako znam da moze i bolje .
A sto se tice sjaja moram jos jednom ispolirat lijepo jer ovo je sve bilo da sto prije zavrsim i vidim konacni rezultat :))
 
Član
super ispalo,nesto slicno sam radio sa usisnom granom na svojoj 16-ki,ali nikako ne mogu doci do kreda koje daju onaj bljestavi sjaj..:/.pod kojim nazivom da trazim to u marketima i zna li neko gdje ima u SBK kupiti?pozz
 
Član
russ25 je napisao(la):
super ispalo,nesto slicno sam radio sa usisnom granom na svojoj 16-ki,ali nikako ne mogu doci do kreda koje daju onaj bljestavi sjaj..:/.pod kojim nazivom da trazim to u marketima i zna li neko gdje ima u SBK kupiti?pozz

i mene to interesuje :) pa ako neko ima odgovor neka pise :)
 

rs6

Član
ermin_tz je napisao(la):
russ25 je napisao(la):
super ispalo,nesto slicno sam radio sa usisnom granom na svojoj 16-ki,ali nikako ne mogu doci do kreda koje daju onaj bljestavi sjaj..:/.pod kojim nazivom da trazim to u marketima i zna li neko gdje ima u SBK kupiti?pozz

i mene to interesuje :) pa ako neko ima odgovor neka pise :)

obrati se clanu roki_actros....
 
Član
electroboy je napisao(la):
jel to treba kasnije zastititi icim? lijepo se sjaji:cool::cool:

Iskreno nemam pojma :) evo trenutno se raspitujem sta dalje pa sam doso do toga da treba kreda za poliranje ovo sa purolom je bilo predpoliranje :) sa kredom dobije se ogledalo sjaj :) eto to sam upravo sazno
 
Član
Tebe trazim ali nikako da te uganjam znam da si ti nesto radio s tom kredom kolko se sjecam sad smajketa pitam imal te gdje :) Ajd cucemo se ovi dana da zavrsim deklo ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top