DiY Poliranje dekla

DiY Poliranje dekla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ima bas za poliranja, a mozes i sam sebi neke iskombinirat :) ja sam tako dok nisam nabavio od Rokija

uzmes krpu neku, izrezes jednu 30-40 krugova od nekih 10 cm dijametra, sve ih fino jedan na drugi natrpas i nataknes na neki metalni stapic (recimo polomleni imbus kljuc :D) i dobro ih ucvrstis, to vidi kako ces, ili navari ili od plastike nesto skontaj, uglavnom trebas dobit ovako nesto, pa skontaj kako ces

rocker_cover_kit.jpg
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
ima bas za poliranja, a mozes i sam sebi neke iskombinirat :) ja sam tako dok nisam nabavio od Rokija

uzmes krpu neku, izrezes jednu 30-40 krugova od nekih 10 cm dijametra, sve ih fino jedan na drugi natrpas i nataknes na neki metalni stapic (recimo polomleni imbus kljuc :D) i dobro ih ucvrstis, to vidi kako ces, ili navari ili od plastike nesto skontaj, uglavnom trebas dobit ovako nesto, pa skontaj kako ces

rocker_cover_kit.jpg

ok bas ti hvala pogledat cu sta cu i kako cu dok dobijem kredu :)
 
Član
Evo nesto novo :) Sinoc uganjam trizex-a i dobijem kredu :) i odma se sinoc malo i zabavim jutros poranio da zavrsim i postavim :)
Evo par slikica kako je to sve ispalo ja prezadovoljan za prvi put drugi put ce bit bolje :)

zVeUf.jpg


YUqiz.jpg


UUY50.jpg


3TR0Y.jpg



Hvala svima za savjete i posebno trizexu za kredu i upute ;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
tek sada vidis koliko je bolje u odnosu na ono prije kreda, dobar posao si odradio;)

tek se sad vidi uradjeni poso upravu si i zadovoljan sam :icon_smile:

trizex je napisao(la):
Nema na cemu, rekoh ti da ce ti se svidjeti :D jos da si imao nastavak kako treba, uuuu :)

jutros sam obiso pola tuzle da nadjem niko nema ovo sto meni treba tako da je polirano sa onom ali u svakom slucaju je extra ispalo :)

OmO je napisao(la):
Sija se ko pasje 'udo :cool:

Koliko si platio kredu ?

kredu sam dobio mali komad ali imam osjecaja da mi moze bit i da felge ispoliram :)
 
ako je plava kreda, ja imam kilogram, dosad sam preletio sigurno dva seta felgi i jos nekih sitnica, nisam ni 10% potrosio
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top