Diskusija o zakonima - razna pitanja, savjeti

Diskusija o zakonima - razna pitanja, savjeti

Član
I ja sam jednu zimu i to samo februar i mart vozio samo na zadnjim tockovima ljetne gume dok su naprijed bile zimske i ne bih nikad vise
 
Član
Citavu zimu vozis na ljetnim gumama ? Jbt ja na eksericama pa opet pazljivije vozim :)
Vozim po gradu, snijega bude par dana godisnje i tad je auto parkirano.. nove ljetne i kontrola proklizavanja, nisam imao problema, ne isplati mi se kupovat 195/45 16 zimske radi tih par dana.. ne divljam i sve ok :)
 
Član
Prop'o forum ko kauc... hvala tebi na odg. prosao sam u Srbiju i nazad bez PPA aparata i naljepnice :)
X puta prosao do austrije bez naljepnice, ali sa pp aparatom onim malim iz binga. Nikad me niko nije ni upitao za to.

Mada PP aparat po meni bi svako auto trebalo imati.

A naljepnica LPG?? Pa ni oni sa naftom nemaju naljepnicu "ĆAĐO"

Send via Gameboy Color
 
Član
Meni su prije 3 godine napisali 40 maraka zbog te naljepnice zato sam i rekao da mora imati hahahha, i htio mi pisati za PPA al to sam izbjego
 
Član
Kako se radi atest na LPG, upisuje li se išta u prometnu, treba li novu prometnu vadit itd.
Razmišljam da ugradim LPG a rega tek ističe za pola godine pa me zanima treba li full tehnički prolazit nakon ugradnje, da ga ne plaćam dvaput.
Taj atest izda firma koja je ugrađivala ili tehnički?
 
Član
Kako se radi atest na LPG, upisuje li se išta u prometnu, treba li novu prometnu vadit itd.
Razmišljam da ugradim LPG a rega tek ističe za pola godine pa me zanima treba li full tehnički prolazit nakon ugradnje, da ga ne plaćam dvaput.
Taj atest izda firma koja je ugrađivala ili tehnički?
Radi ga tehnicki. Trebas novu prometnu. Placas pola cijene tehnickog.

Send via Gameboy Color
 
Član
A kakav je zakon za nas "strance" kad dodjemo sa zatamljenim staklima...?

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Top