*Diskusija o jednom dizelu*

*Diskusija o jednom dizelu*

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Nema puno stete. Tj kako sam vidio, samo je zdrljala, karambolku moju malo, i oostalo boje od focusa, na mom blatobranu i stop mi zdrljala, eh auto je prljavo, pa sutra kada zavrsim s poslom oticu do WRC-a na pregled, ako sta bude, svakako da cu zvati da to se ispostuje.
 
Član
P.S
Kada sam se varaco veceras sa tog testiranja u redakciju, cura me opali sa FOCUS-om Hebem ja svako zensko, nisu i nikad nece bit za kola. Mimoilazimo se, a ja se u toj ulici mimoiso sa DAFOM, i ja stojim pustio da ona prodje, jos se maknuo skroz desno do prakiranih kola, a gospodja po gasu, i u retrovizor, pa u zadnji blatobran, pa karambolku, pa stop, ozulja me i pobjeze nije ni stala. Ali kako imaju kamere, sve je zabiljezeno video zapisom.
Grrrrrrrrrrrrrrr
Zensko je samo za J*banja
[/quote]

To ti dokazuje i onaj snimak kada se prevrne auto...
 
igyracer je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
Pa ovako mozda mi tih 30sec djeluje malo sporo,ali ko zna nakon tolikih predjenih kilometara mozda i jeste tako,mislim taj motor i nije nikako za tog audija,doduse i gume su ti malkice vece pa i to malo uspori. A golf 2 dizel sa istim motorom nemoze ispod 20sec pa kakav god da je!
Igy tvoj golf bi trebao da ide negdje oko 15-16sec mislim da nemoze ispod ni u kom slucaju,a iznad moze ovisno o gumama stanju motora i jos svacega necega.

po mojim mjerenjima bilo je negdje oko 12 sec i to prva, druga, i krajnja 180km/h ali sat laze garant pa to bi mozda bilo 160-170 km/h, a do stotke sam mijerio par puta i uvijek se vrti tu negdje oko 12 sec, mada je jednom sa strogom rezervom i novim lijetnim gumama bili oko 10, ali opet obzirom da sam bio sam u autu i sam mijerio mozda malo pretjerujem, ali sve u svemu zadovoljan sam kako ide


igy ja mislim,ali to je ipak moje misljenje,da 1.6 G2 ide od 0-100 oko 16s,nemoze nize...to je moje misljenje...ali vrijedi probati opet izmjeriti...a da ide oko 10 to samS IGURAN da ne ide:)a na to dodaj da auto ima finih godina...
 

IGY

Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
igyracer je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
Pa ovako mozda mi tih 30sec djeluje malo sporo,ali ko zna nakon tolikih predjenih kilometara mozda i jeste tako,mislim taj motor i nije nikako za tog audija,doduse i gume su ti malkice vece pa i to malo uspori. A golf 2 dizel sa istim motorom nemoze ispod 20sec pa kakav god da je!
Igy tvoj golf bi trebao da ide negdje oko 15-16sec mislim da nemoze ispod ni u kom slucaju,a iznad moze ovisno o gumama stanju motora i jos svacega necega.

po mojim mjerenjima bilo je negdje oko 12 sec i to prva, druga, i krajnja 180km/h ali sat laze garant pa to bi mozda bilo 160-170 km/h, a do stotke sam mijerio par puta i uvijek se vrti tu negdje oko 12 sec, mada je jednom sa strogom rezervom i novim lijetnim gumama bili oko 10, ali opet obzirom da sam bio sam u autu i sam mijerio mozda malo pretjerujem, ali sve u svemu zadovoljan sam kako ide


igy ja mislim,ali to je ipak moje misljenje,da 1.6 G2 ide od 0-100 oko 16s,nemoze nize...to je moje misljenje...ali vrijedi probati opet izmjeriti...a da ide oko 10 to samS IGURAN da ne ide:)a na to dodaj da auto ima finih godina...

moji navodi su ono sto sam sam mijerio znaci vozio i mijerio i ne tvrdim da je to to, nego to su po mojim mijerenjima odprilike cifre
 
Legend
Evo veceras mjerio ponovo, na stazi, po suhom vremenu, bez akomulatora i lanaca u gepeku, i bez proklizivanja ikako.
Vrijeme 17,24sec.
Al moze jos dole...
 
Legend
Pa, ja sam prvi put naveo sve, i uslove u kakvima se mjerilo :) malo mi neki komentari cudn bili, kao da nisu bas sve informacije iscitane :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top