Direktan udes u Tuzli

Direktan udes u Tuzli

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
allroad je napisao(la):
dobro su se kucali boga mi
al passatu nije izletio airbag vozacev :icon_confused:
ne bi da se nesto pravim pametan sad al moze se izbjeci ovakav sudar siroka je cesta a i pored ima dosta prostora dozivio dosta situacija kao suvozac al sam bio sa veoma iskusnim vozacima

nije isto biti vozac i suvozac.. ;)

erol_brcak je napisao(la):
Strasno mi je zao,pogotovo sto je momak neduzan zaglavio,al citam ove vase komentare "traba ga streljat" ono,ovo,ko vi lafo nikad niste obilazili,daj te ba.

Brzo ozdravljenje momku

skro pa cist pravac ovdje..niko normalan i svjestan se u ovakve ssituacoje ne dovodi ;)
 
Super Moderator
boss_C200 je napisao(la):
allroad je napisao(la):
dobro su se kucali boga mi
al passatu nije izletio airbag vozacev :icon_confused:
ne bi da se nesto pravim pametan sad al moze se izbjeci ovakav sudar siroka je cesta a i pored ima dosta prostora dozivio dosta situacija kao suvozac al sam bio sa veoma iskusnim vozacima

da, da.... i ti sletis sa ceste, slupas auto, pogines, a ovaj sto je kriv lagano ode sa mjesta nesrece kao da nista nije ni bilo...ne ide to tako allroad...

mozes malo pobjeci u stranu, to radimo onako po reflexu, al ne po svaku cjenu da izbjegnes sudar...

ja bi radije sletio s ceste nego se direkt zabio ;)
a ovdje je i pored ceste sve ravno nije neka provalija tako da mislim da je gore ovako
nego glupo je sad pricati o tome bilo pa proslo steta za momka brz mu oporavak zelim ;)
 
Član
zao mi vozaca dzete ali brate mogo je malo desno ima prostora prolazio sam izmedzu kamiona jednog preticem drugi mi dolazi iz suprotnog pravca pa sve utroje prodzemo jbg desi se
svi mi refleksivno bjezimo da izbjegnemo sto nekad i nije pametno a nekad jeste
ja imam obicaj reci znam koja budala vozi ovaj auto ali neznam kakva je budala u drugom
a ko to nije pretico a da iz suprotne trake nisu bjezali od njega ili da ti nisi bjezo od nekog
desava se e jedino ako si pjan i napravio cirkus ili cak vise neko nastrado tu nema opravdanja
 
Član
allroad je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
allroad je napisao(la):
dobro su se kucali boga mi
al passatu nije izletio airbag vozacev :icon_confused:
ne bi da se nesto pravim pametan sad al moze se izbjeci ovakav sudar siroka je cesta a i pored ima dosta prostora dozivio dosta situacija kao suvozac al sam bio sa veoma iskusnim vozacima

da, da.... i ti sletis sa ceste, slupas auto, pogines, a ovaj sto je kriv lagano ode sa mjesta nesrece kao da nista nije ni bilo...ne ide to tako allroad...

mozes malo pobjeci u stranu, to radimo onako po reflexu, al ne po svaku cjenu da izbjegnes sudar...

ja bi radije sletio s ceste nego se direkt zabio ;)
a ovdje je i pored ceste sve ravno nije neka provalija tako da mislim da je gore ovako
nego glupo je sad pricati o tome bilo pa proslo steta za momka brz mu oporavak zelim ;)

zasto ja pricam sa suvozacem uopste...nista onda kad budes imao svoje auto, i kad polozis, samo ti bjezi sa ceste, lupaj auta...;)
 
Član
ovdje je bilo 2-3 metra sa strane, mogo je se pomaket, ali j*g ne moze se to ovako govorit, druga stvar ljudi cesto u ovakvim autima kontaju e j*emu ja mater sad cu ga zviznut da uzmem odstetu, ima i toga, a ima jednostavno ljudi ocigledno ko i ovaj sto se namjerno ne micu..
 
Super Moderator
boss_C200 je napisao(la):
allroad je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
allroad je napisao(la):
dobro su se kucali boga mi
al passatu nije izletio airbag vozacev :icon_confused:
ne bi da se nesto pravim pametan sad al moze se izbjeci ovakav sudar siroka je cesta a i pored ima dosta prostora dozivio dosta situacija kao suvozac al sam bio sa veoma iskusnim vozacima

da, da.... i ti sletis sa ceste, slupas auto, pogines, a ovaj sto je kriv lagano ode sa mjesta nesrece kao da nista nije ni bilo...ne ide to tako allroad...

mozes malo pobjeci u stranu, to radimo onako po reflexu, al ne po svaku cjenu da izbjegnes sudar...

ja bi radije sletio s ceste nego se direkt zabio ;)
a ovdje je i pored ceste sve ravno nije neka provalija tako da mislim da je gore ovako
nego glupo je sad pricati o tome bilo pa proslo steta za momka brz mu oporavak zelim ;)

zasto ja pricam sa suvozacem uopste...nista onda kad budes imao svoje auto, i kad polozis, samo ti bjezi sa ceste, lupaj auta...;)

izvini vozac nisam te prepozno niko te ne tjera da me citiras i citas moje misljenje koje iznosim bez da se svadjam sa tobom i bilo s kim
pitaj bilo kojeg ISKUSNOG vozaca sta bi uradio da se ja ne petljam ;)
 
Član
allroad je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
allroad je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
allroad je napisao(la):
dobro su se kucali boga mi
al passatu nije izletio airbag vozacev :icon_confused:
ne bi da se nesto pravim pametan sad al moze se izbjeci ovakav sudar siroka je cesta a i pored ima dosta prostora dozivio dosta situacija kao suvozac al sam bio sa veoma iskusnim vozacima

da, da.... i ti sletis sa ceste, slupas auto, pogines, a ovaj sto je kriv lagano ode sa mjesta nesrece kao da nista nije ni bilo...ne ide to tako allroad...

mozes malo pobjeci u stranu, to radimo onako po reflexu, al ne po svaku cjenu da izbjegnes sudar...

ja bi radije sletio s ceste nego se direkt zabio ;)
a ovdje je i pored ceste sve ravno nije neka provalija tako da mislim da je gore ovako
nego glupo je sad pricati o tome bilo pa proslo steta za momka brz mu oporavak zelim ;)

zasto ja pricam sa suvozacem uopste...nista onda kad budes imao svoje auto, i kad polozis, samo ti bjezi sa ceste, lupaj auta...;)

izvini vozac nisam te prepozno niko te ne tjera da me citiras i citas moje misljenje koje iznosim bez da se svadjam sa tobom i bilo s kim
pitaj bilo kojeg ISKUSNOG vozaca sta bi uradio da se ja ne petljam ;)

eto pitat cu nekog iskusnog vozaca, dobro...nema veze sto sam ja vozim kamion s prikolicom, i sto sam se nagledao svega na cesti, sto sam milion puta rizikovao svoj zivot, da bi nekog drugog spasio, sto sam milion puta zakocio da spasim zivot ovakvih kao sto je ovaj sa passatom, a znam da meni ne bi nista bilo da me udari ovako neko auto!

JA SAM NAUCIO DA NE TREBA IZBJECI SUDAR PO SVAKU CIJENU... ko ce meni stetu namiriti kad ja slupam auto/kamion? tvoj tata mozda? :icon_mad:
 
Super Moderator
sta si ti milion puta da ti ne vozis slucajno 10 godina ? stariji si godiu dana od mene i mislis da znas nesto puno vise ?
prvo ne vidim razlog da spominjes moju porodicu ja tebi nista lose nisam reko
nije ni moj tata ni jedno auto djaba dobio vec radi covjek i ima hvala bogu radi i ti pa ces imati
nemoj bezveze a se prepiremo ja sam iznio svoje misljenje ti odma nesta napadas ti vako ti nako
nemam vozacku i sta bi sad to ne mora zncit da si pametniji od mene jer imas vozacku ;)
ti nemoj izbjec sudar brate zabij se direkt pa sta bude nek bude a boga mi ovaj je imo 3-4 metra pored ceste sto je dovoljno da se zaobide direktan sudar a ne bi mu nista bilo da je skreno pored ceste jer nije brate provalija sve je ravno
i svakako nisam reko da je znaci mogao on zaobici taj udes nego da je moguce zaobici ovakav udes tako da se ode pored ceste
moguce je da muje sa strane bio pjesak, moguce da je i on prico na telefon ili radio nesto drugo... ima milion stvari samo on zna sta je bilo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top