Direktan udes u Tuzli

Direktan udes u Tuzli

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
ja mislim da je ovaj passat od mog komsije iz zgrade,svaku vece pijan izadje iz auta...
zalosno:icon_sad:
 
Strasno mi je zao,pogotovo sto je momak neduzan zaglavio,al citam ove vase komentare "traba ga streljat" ono,ovo,ko vi lafo nikad niste obilazili,daj te ba.

Brzo ozdravljenje momku
 
Super Moderator
dobro su se kucali boga mi
al passatu nije izletio airbag vozacev :icon_confused:
ne bi da se nesto pravim pametan sad al moze se izbjeci ovakav sudar siroka je cesta a i pored ima dosta prostora dozivio dosta situacija kao suvozac al sam bio sa veoma iskusnim vozacima
 
Član
Mislim da je bi torba pijan, mene je zamalo pokupio kod plave poliklinike sekunda je falila, seta po cesti a kad sam se vracao nazad nakon 5 min. vidim da je udario u dzetu. U zatvor ga treba poslat.
 
Član
Zbog ovakvih degena, razmisljam o kupovini veceg auta, sta da oplete mene u puntu ovako, ne bi nista puno bolje proso nego ovaj u dzeti....ni kriv ni duzan naj*a...
 
Član
Zato ameri voze one dzipove sa resetkama, da se mogu malo lupati i kucati, a nikom nista.
 
Član
Tenk pocet vozat majke mi TENK i onda i kad ti dodje pred "farove" ti se sam nasmijes i provozas ga na "haubi"...
Zezanje na stranu steta pravo brz oporavak momku i nikom se ne desilo
 
uhhh jbt strahota pogledati...ccc...svakakvih budala jos ondje uzbrdica i puna linija nije ga mogao ni vidjeti ovaj sa pasatom...:icon_sad::icon_sad:
 
Član
allroad je napisao(la):
dobro su se kucali boga mi
al passatu nije izletio airbag vozacev :icon_confused:
ne bi da se nesto pravim pametan sad al moze se izbjeci ovakav sudar siroka je cesta a i pored ima dosta prostora dozivio dosta situacija kao suvozac al sam bio sa veoma iskusnim vozacima

da, da.... i ti sletis sa ceste, slupas auto, pogines, a ovaj sto je kriv lagano ode sa mjesta nesrece kao da nista nije ni bilo...ne ide to tako allroad...

mozes malo pobjeci u stranu, to radimo onako po reflexu, al ne po svaku cjenu da izbjegnes sudar...
 
Član
eh pa sto se mene tice ja volim teoriju mog jarana...on kaze kad neko pretice ja odo direkt u njeg...nemoze njegov golf 2 biti jaci od moje sonate ili golfa 5...to mi se svidja...al jbg sta sa ljudima koji voze salbija auta kao sto su golf 2 a na njih naleti sonata koja pretice...uglavnom ako vidis da je u nejg jace auto trebas bjezati...ako je tvoje jace udri u haubu....uglavnom steta za vozaca jette...zelim brz oporavak....:icon_smile::icon_smile:
 
oooo kako da ne, mozda taj dasa sa Sonatom nezna da ljudi nekad prevoze malu djecu u autu...a ta djeca neznaju da njihov tatababo trenutno pretice na punoj liniji...bolje izbjegni sto mozes ako nemozes nije ni bozija zelja da zivis i gotovo...bit ce pravde na ovom ili onom svijetu svi placamo racun za popijena pica...... :icon_rolleyes:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
oooo kako da ne, mozda taj dasa sa Sonatom nezna da ljudi nekad prevoze malu djecu u autu...a ta djeca neznaju da njihov tatababo trenutno pretice na punoj liniji...bolje izbjegni sto mozes ako nemozes nije ni bozija zelja da zivis i gotovo...bit ce pravde na ovom ili onom svijetu svi placamo racun za popijena pica...... :icon_rolleyes:

pa sta ces ako on prevozi djecu ti ni kriv ni duzan pogines...kakva je on budala pa djecu prevozti a pretice...:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top