Dinamo-magija ili nesto vise

Dinamo-magija ili nesto vise

Član
strujaze je napisao(la):
Kad smo vec kod magije znam ja jedan prelud fazon koji radi 100% stavite pivo ili neki gazirani sok u frizider da bude hladno skoro na tacki smrzavanja,cak neke tekucine se ne smrzavaju na -0 i kad se izvadi iz frizidera udaris po cepu i tekucina se momentalno smrzne u boci :icon_eek: sad cu pokusati naci klip bilo je premocno odradzeno u onoj emisiji mythbasters...

Uspjelo i meni.;)
 
Član
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/5FW0vbFyuw4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

eo na 9 minuti ovaj trick s novcicem kroz staklo sto probaci

E jbm mu ovaj nema prstena s prve strane kao ovaj gore s videa. Kako ono izvede jbg:icon_question:
 

OmO

Član
Mozda nema prsten ali ima narukvicu na ruci na koju takodje moze staviti taj magnet ;)
 
Član
OmO je napisao(la):
Mozda nema prsten ali ima narukvicu na ruci na koju takodje moze staviti taj magnet ;)

I pojacajte slusalice!, tacno se cuje kako "lupi" kad magnet privuce novcic... i ovaj ritam spori kojim ovo radi takodjer odaje da je to taj trik... Ma nema sta, proliva smo ga:D
 
Član
OmO je napisao(la):
Mozda nema prsten ali ima narukvicu na ruci na koju takodje moze staviti taj magnet ;)

sasvim mogucve:) isto kao sto sam ja gledao za izvlacenje golubova iz carshafa... dok nsiam skuzio da idu iz rukava :) nekoliko puta sma pregledao i usporio snimak..
ima nekoliko golubova u rukavu koji miruju i na komandu izlete :)
 
Član
ovaj s novcicem je premocan valja mi kakvog magneta nabaviti :icon_biggrin:

eto da pojedini ne misle da je magija i carolija nismo djeca....a ono fizika i mehanika :D
 
Top