Dinamo-magija ili nesto vise

Dinamo-magija ili nesto vise

Član
pregledao sam,zato i kazem:lol:
bas bih ja sam skontao da je plestiglas ispod...tj staklo neko,sta vec :D
 
Član
adem93 je napisao(la):
wahaha neko staklo ispod vode na nakih 5 cm :D :p garant :D :p

Upravo :D

Evo vidjeh i ja na ovom klipu, nisma ni obracao paznju da ima na prvoj stani :D
A mislio sam da je sta vise komplikovano , nes mi sad bezveze kad znam da je pleksi ispod LOL

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/Dd3r1lmqgvU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
kada su u pitanj ti madzionicari slabo tu ima magije merlin je davno umro oni vise zavaravaju oci

dok sam bio u srednjoj dosao nam madzionicar u gimnaziju 2002 god.. da nas zabavi sabiha mlatnula pare
i posto sam uvjek bio ko nesto pametan hajd da i ovoga levata ismijem ko ono ja nesto znam
u tom razredu bilo 26curica i nas 3 djecacica,., znate kako je lijepo bilo dok je trajalo

ima on neki fazon ko skinuce on meni gace sa guzice,. stavi neku krpu neki karton zavuce i voala gace ti skine,. niko nesmije i ja dasa ustajem ,., kada je tip uradio taj fazon prvo sto sam se zacrvenio usro od straha sta vec neznam al mi ni nakraj pameti nije bilo da provjerim imam li gace na guzici mada su ostale sigurno uprljane,.,. i one se ono fali svi te gledaju i lagano me njegov pomocnik izvede van ono jesi dobro a jaaa hmmm mamu mu njegovu ,.,kasnije nemeres dokazat da je ostvari bila ubleha,.,. on skine gace a jau boksericama al etoo jabudala

a najdrazi mi je fazon sa kovanicom kada mi je tip pokazao gdje sklonikovanicu ono nema sanse da nevidis asve ti uradi ispred ociju

slicno nesto je radio i onaj coprefild kako se vec zove kazu da su njemu vozovi nestajali sa sina, proso covjek kroz kineski zid kakoo
pa sve se desavoli iza nekog platna


al ima tu ima tu nakejer nas mozak nevjeruje ocima kako kazu sastavlja slike kako bi trebale da budu nesto posjecanju
 
Član
Kad smo vec kod magije znam ja jedan prelud fazon koji radi 100% stavite pivo ili neki gazirani sok u frizider da bude hladno skoro na tacki smrzavanja,cak neke tekucine se ne smrzavaju na -0 i kad se izvadi iz frizidera udaris po cepu i tekucina se momentalno smrzne u boci :icon_eek: sad cu pokusati naci klip bilo je premocno odradzeno u onoj emisiji mythbasters...
 
Član
taj je dobar fol strujaze
to sam jednom slucajno uradio sa flašicom vode od pola litra,stojala u autu a vani bili minusi i nije zaledila i ja je otvorim da se napijem,kad samo odjednom zaledi se...reko wtf i onda nadjem to na netu :D
 
Top