Dimi iz auspuha :)

Dimi iz auspuha :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne otvaraj motor dok vozi, kad stane onda vidi sta ces raditi, a ovako tal je gumica ventila ili karika ili nesto drugo to se vidi tek kad se motor otvori, a kad se motor otvori nadje se tu pun belaj posla pa na kraj se odradi cijela generalka
 
Član
mijo_16v je napisao(la):
ne otvaraj motor dok vozi, kad stane onda vidi sta ces raditi, a ovako tal je gumica ventila ili karika ili nesto drugo to se vidi tek kad se motor otvori, a kad se motor otvori nadje se tu pun belaj posla pa na kraj se odradi cijela generalka

a sta kad stane da nebude malo kasno za bilo sta
 

MyX

Član
dZaba je napisao(la):
mijo_16v je napisao(la):
ne otvaraj motor dok vozi, kad stane onda vidi sta ces raditi, a ovako tal je gumica ventila ili karika ili nesto drugo to se vidi tek kad se motor otvori, a kad se motor otvori nadje se tu pun belaj posla pa na kraj se odradi cijela generalka

a sta kad stane da nebude malo kasno za bilo sta

svakako je bolje sprijeciti nego lijeciti, slazem se sa dZaba
 
Član
Ljudi , veliki je to izdatak napraviti sve novo i kako treba ... Mijin prijedlog nije loš , jer Gigi-jev auto ne dimi toliko extremno da bi se trebalo uvaljivati puno para ... Ako se ima para , treba svakako uraditi ....
 
Član
Hvala svima na savjetima, sve ste rekli, ali niste konkretno naveli kojeg majstora i gdje, mozda telefon...
Ja i razmisljam da uradim neku polugeneralku...Samo mi treba majstor koji to zna raditi...
Eto...
 

MyX

Član
mijo_16v je napisao(la):
ipak mislim da ti je jeftinije naci drugi motor koji je u dobrom stanju

jer za generalku ispod 1500 KM neces proci

i opet sto bi se reklo macak u vreci, moze biti da ga vozi 5 dana, 5 mjeseci ili 5 godina dok mu ne podje ponovno dimiti...nadam se da kontas sta sam htio reci!

Gigi, jbg drug, ali osjecam se kao da sam i ja u tvojoj kozi. Da sam blize ja bih ti to uradio, a u Sa ne poznajem bas nekoga da ti mogu preporuciti za rad oko tvoje masine.

Mozda da ti dZaba uradi, koliko sam shvatio i on je iz Sa, a vidim (valjda dobro) El passo-a je slikao u nekakvoj auto radioni, koliko sam shvatio i mehanika mu nije slaba tacka, pa eto neka se on javi i kaze grijesim li
 
Član
vidis ti i to odlicno MyX da passo je slikan u mom servisu al morat cu razocarati gigi-ja trenutno smo prebukirani nakupilo se kojekakvog posla mogu ti vidjeti sa jednim prijateljem pravo dobar mehanicar dali on moze od njegovog sina ti je bio ona dvojka sa olimpiskog metalik zelena sto je sad u olovu kod kikersa
pa samo reci drug
 

edo

Član
dajte ljudi,čuj generalka 1500,pa gdje vi to radite u ASI ili AC QUATTRU...za 900 km
sve da uradi ili još jeftinije...jer je benzin...sretno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top