Dijagnostika

Dijagnostika

Član
Na koji operativni sistem to stavljas? Vidis da ti nadje interfejs nije nista crklo po ovom podacima
 
Član
Nema nastelit. Ni je to karburator. Instaliraš program koji si dobio. Ustekas kabal ispratis proceduru zadas mu gdje je lokacija drajvera i instaliras. Naravno sve to bez neta...vjerovatno imas na cd nekii fajlic readme. Mo6da treba vrijeme tj datum podesiti na neki unazad. Zatim restart računara. Ustekavas na auto dajes kontakt spajas na racunar i ides na opcije gdje testiras. Sva procedura je tu...naravno sve na XP. Na win 7 ili 8 mislim da ne radi.....
 
Član
Nema nastelit. Ni je to karburator. Instaliraš program koji si dobio. Ustekas kabal ispratis proceduru zadas mu gdje je lokacija drajvera i instaliras. Naravno sve to bez neta...vjerovatno imas na cd nekii fajlic readme. Mo6da treba vrijeme tj datum podesiti na neki unazad. Zatim restart računara. Ustekavas na auto dajes kontakt spajas na racunar i ides na opcije gdje testiras. Sva procedura je tu...naravno sve na XP. Na win 7 ili 8 mislim da ne radi.....
XP i radim.
Ustekam kabal instaliram USB Serial Port driver, restartam komp, instaliram VAG COM 409.1, restartam opet, i onda spojim na auto, pokusavam ici na test i desi se uvijek isto. Interface Found, Ross Tech Design No.
 
Član
Ajd procitaj opet....ne mozes prvo drajvere pa onda instalacija softvera...i zasto ides na test? Ides tamo izaberi auto koji je i kreni sa konekcijom
 
Član
Drug mozda ja jesam glup al valjda tolko nisam, ako bi mogao da mi to riješiš preko TEAMVIEWERa na reinstaliranom sistemu XP ?
 
Član
Ja uzeo preko pika isto ovakav kabal vcds i sw 11.11 i radio mi 3 puta, programirao CH/LH i jos par stvari. I stojao mi kabal poslije toga 2mj. Poslije trebao nesto resetovat, kad jok nece vise. Dobijem Error: This function requires a licenensed interface. I nece vise, ak tko zna sta ne problem nek javne. :)
 
Član
Izgubio licencu. Apdejtovo ti se softver na racunaru i kad si ga spojio ode licenca. Da se popraviti...
 
Član
To sam i sam skuzio drug. :D Nego dobio sam onaj mali ce uz njeg, pa sam radio uninstal i ponovo ga instalirao, ali nece opet isto. Bit ce registry treba pocistiti ili sta vec.
 
Član
Aham. Nisam sada kuci, kada dodjem pokusam to odraditi. Hvala ti za link i help. Ak sta zapne javim se opet. ;)
 
Top