Dijagnostika

Dijagnostika

Član
Pozdrav svima,

Kupio sam neki dan kablo za dijagnostiku VAG KKL 409.1 i nisam znao da ga namudim, i ja sam to sve instalirao i udiketio... Ali valjda je internet bio skopcan i sprzio to sve, pa sada kada idem TEST na VAG COMu piše Port Status: OK, Interface: Not Found. Šta kako, da kupujem opet, koju kupiti, dajte mi odmah oglase po piku.
 
Član
Internet nista ne sprzi druze. Nego izgubiš licencu...a to kod tebe moguce da nisi instalirao drajvere ili nesto slicno
 
Član
Uskoro slike kabla sa cjepala, pravim više kablova od jednog, cijena 200 km

Moze link neke dobre VCDS dijagnostike sa pika do 60 70 kermi
 
Član
Ja sam taj isti na piku prodavao po 30-40km, a nabavljao sa ebaya po 10€. Ima jedna caka sa tim vcds. Mora se malo "programirati", napravi se .bat file koji brise jedan file svake 2-3 sekunde, tj. provjeru licence. I sve opcije otkljucane
 
Član
samo malo... da pretrazim svoj komp. jbg zadnji put sam to koristio prije 3 godine, kad sam Lupa vozao
 
Član
evo ga, prema ovom ja sam kod sebe sredio FULL verziju:

-------
I just tested my batch file, works great! I tested by deleting the bin files manually.

My batch looks like this:
==============================
@ECHO OFF

start "" /D"C:\Program Files\VAG-COM" "C:\Program Files\VAG-COM\VagCom.exe"

:START

if not exist "c:\Program Files\VAG-COM\d1.bin" echo * %time% - D1 missing, copying!
if not exist "c:\Program Files\VAG-COM\d1.bin" copy "c:\Program Files\VAG-COM\c\d1.bin" "c:\Program Files\VAG-COM\d1.bin"

if not exist "c:\Program Files\VAG-COM\d2.bin" echo * %time% - D2 missing, copying!
if not exist "c:\Program Files\VAG-COM\d2.bin" copy "c:\Program Files\VAG-COM\c\d2.bin" "c:\Program Files\VAG-COM\d2.bin"

if not exist "c:\Program Files\VAG-COM\d3.bin" echo * %time% - D3 missing, copying!
if not exist "c:\Program Files\VAG-COM\d3.bin" copy "c:\Program Files\VAG-COM\c\d3.bin" "c:\Program Files\VAG-COM\d3.bin"

start /w wscript.exe sleep.vbs

GOTO START
==============================

Sleep.vbs looks like:
==============================
Wscript.Sleep 1000
==============================

It gives the following timestamped output to the command line if the bins are deleted:
==============================
* 2:58:44.37 - D1 missing, copying!
1 file(s) copied.
* 2:58:44.37 - D2 missing, copying!
1 file(s) copied.
* 2:58:44.37 - D3 missing, copying!
1 file(s) copied.
==============================

I read in another thread that unless you do it every second it bitches or doesn't work that well, but you can easily play with this value yourself. It is in milliseconds. This setup uses about 20% of the CPU time to handle the script, not bad.
------


znaci ta tri file-a prave problem d1.bin, d2.bin i d3.bin

ko se razumije malo u DOS naredbe skontace u cemu je stos
 
Top