Diamant srebrna octavia by hakkler

Diamant srebrna octavia by hakkler

Član
mali up date..

danas kišno jutro sa starom 5 sezona nokianom WR G2..sve ok mesa ima..dobre..ali



sat vremena kasnije...

Nokian WR D3 :angelic:

Nisam mogao propustit akciju cijene od 55eura po komadu.

Prvi utisci po kiši fenomenalni...manje nisam ni očekivao :happy:
Drže bolje od tramvaja na tračnicama :D

dobro je da sam išao zamijenit gume jer sam tom prilikom imao šta za vidjet na ljevoj poluosovini.Malo previše masno..i po felgi baca.
Manđeta je doviđorno..ili šelna..vidim sutra kod mog mehe.
U ovlaštenom me traže za to..izmjenu..duplo.


i tu ima nekih novosti...al nažalost je trenutno u stand buy.


eto...lp
 
Član
Ja isto imam nokian u dimenziji 245/40 18,. Sto bi nas narod rekao gume su boze. Odlican izbor, nisu skupe a pokazale se jako dobro. U italiji, gdje sam i ja kupio ih forsiraju jako puno, svaki servis ih ima,i sto je najbitnije imaju sve dimenzije
 
Član
Prije par dana stavljen ljetni set up

20150324_083826.jpg~original

20150324_083756.jpg~original
[/URL][/IMG]
20150324_083756.jpg~original

20150324_083734.jpg~original



Dvojba je bila sam između Contia 5tice i Michelina Premacy 3 na koncu uzeo Michelinke (uvjet kod kupovine..da su ovogodišnje..ispalo ok 02/15 made in Germany)



Neke moje..na prvu
Minus:
-korak unatrag..back to basic :D
-nepotrebno je raspravljat da ta felga nije ko Spider koji je van konkurencije.
-dosta su teške ove felge za 16" veličinu..osjeti se a i comp je to primjetio :B=)
-veliki ET podvlači felgu (43) pod kotače koja vizuelno izgleda bočno ok..dok od iza je smijeh. Da je auto ostao spušten bilo bi vjerojatno još gore (razmišljam od distancama)

Plus:
-miran sljedečih 5 godina ili do prodaje auta sa gumama
-odlično držanje na mokrom..je da su gume nove..ali sam se iznenadio
-niska razina buke
-16" dimenzija mi nekako djeluje taman..u odnosu na 17" gdje moraš auto spuštat (makar je i sad visok vs kako je bio prije)

OVO su slike odmah nakon montaže..sa zavjesicama koje su u međuvremenu skinute.

To jutro..prije kupovine imao i bliske susrete sa desnim retrovizorom i jednim dostavnim.Kako je izgledalo i kako se ČULO na 70+ mislio sam da će veča šteta biti.


ugl. riješeno poslije montaže..stavljen zamjensko staklo koje je uz put i malo matirano vs kako je prije bilo obično :)
Dok se doma u kučnoj radinosti sanirala vanjska plastika..malo poliranja..otišlo sve.

Prije guma sam si i brisače nakon tri godine promijenio..uzeo opet iste

malo šarafio po pepeljari jer je crkla žaruljica

šarafio i čistio po filterima koje nisam na jesen promijenio (zraka i kabine)

Samo ovakvi idu kod mene :)

od telke..ništa (DVBT) ne radi :banghead:

eto.. :bag:
 
Top