Diamant srebrna octavia by hakkler

Diamant srebrna octavia by hakkler

Član
Fina skodica odlicno je pazis :) nego me zanima sto ovaj izduv ljepse ne rijesis? Da ne ide ispod karambolke/branika, nego da usjeces fino kao ogrinal, ovako nije to to ide nizbrdo a i kvari dojam :)

slažem se..al kad su ga montirali nekako mi bilo žao urezivat ga u branik koji su tri puta uvježbavali sa lakiranjem u ovlaštenom.
jebaj ga..ostalo tako.
Možda svratim do ovih di sam uzeo nastavke..da ih stave kako treba :)
inače to je bilo prvo pitanje kod montaže..gazda očemo urezat branik?
 
Super Moderator
i treba da urezete branik bice ljepse :) nisam naso sliku od iza, mozda cak malo vece nastavke staviti, ovako mi se cine mali, al kao sto rekoh ne vidim bas najbolje iz ovog ugla :)
 
Član
mali bump...
usiso i oprao auto kako treba nakon 3mj.
skinuo zadnje blatarice nakon 7.5 godina
jebate kakve je tu maščobe bilo :D

ugl. sutra put pod gume via Karlovac ili ti XII VW TUNING SHOW..;)

tek sad vidim kako je auto zlupan od života u velegradu...par ogrebotina ispolirao kolko se da..malo krov...ma dosta.
boli me sve živo :D

par slika...

još mi ostalo namontirat kromani okvir zadnje rege..to çu sutra.
vidimo se...
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1402077279794.jpg
    uploadfromtaptalk1402077279794.jpg
    158,9 KB · Pregleda: 104
  • uploadfromtaptalk1402077316339.jpg
    uploadfromtaptalk1402077316339.jpg
    123,9 KB · Pregleda: 104
  • uploadfromtaptalk1402077354393.jpg
    uploadfromtaptalk1402077354393.jpg
    110,3 KB · Pregleda: 93
Član
nenadano treće mjesto street style u konkurenciji 12,13 Skoda koliko sam ih izbrojao na XII VW Tuning showu u Karlovcu unutar piste..

2014-06-10154416.jpg


nije uopće loše... :rolleyes:
 
Član
evo da napišem koju..bio u ovlaštenom na kontrolnom servisnom pregledu za 1 kunu :D

..u sklopu akcije od Škode "mjesec sigurnosti".

inače ti pregledi su malo smiješni koje preglede točaka nude..a opet za koju paru to i rade nije puno.:D

Ovaj je bio interesantan jer u sklopu provjere signalizacije..i ostalih po meni smiješnih provjera tlaka u gumama itd.(nekima je i to svemir) bila je provjera..kočnica,temperature kočione tekučine,stanje amortizera i stanje akumulatora.

čak su ga i u zrak digli (za tu lovu) i gledali selene..tj. jer imaju lufta kotači..

ugl. moje nove zadnje pakne sa relativno novim zimmermanovim paknama su na valjcima imale bolji rezultat od O2FL prednjih diskova :joyful: daleko mlađe koja je bila prije moje na valjcima.(2,3) O2 je imala 2,1 prednje a zadnje su joj bile jedva 1,4.

To me je inače najviše zanimalo pošto sam prije mjesec,dva promijenio pakne.

a prednja ATE kombinacija je bila još uvijek na nivou sa 3,5.
temperatura kočione tekučine odličnih 269c (oem je unutra)

amortizeri sa eibachom su još uvijek dobri (27,28 ) a najviše me zanimalo stanje akumulatora nakon 4.godine..radi puno hladnih startova tokom godina.
rezultat odličan malo iznad 50% pod opterečenjem onog njihovog uređaja..tako da i kad ovome dođe vrijeme za zamjenu..opet ću uzet Exide premium !!

još da spomenem da čim je auto ušao u servis..prvo pitanje je bilo od jednog novog servisera..kojeg ne poznajem za razliku od drugih...

"To su felge od rsice?!" gdje ima to za nabavit?? :D

dok je jedan kojeg duže znam:.."vidim spojler...di..šta kolko $?...šta još...i kako zamašnjak?

rekoh sve ok za sad..tu i tamo oće malo proklizit koji put..al ide..


i šta sad..da prodam ovakav auto? a tek okrenuo 95,5kkm

stalno vrtim po oglasnicima..za nešto eventualno mlađe..al jbg. treba puno za dodat..a s druge strane ne vjerujem da bi mogao naići na primjerak koji je u ovakvom stanju ko i moj. (a osma mu godina ide)

teramo dalje i igramo loto :p
mislim da dolazi samo novi u obzir ili malo rabljeni..a na takve je teško naići..za neku normalnu opremu i neku normalnu lovu :bookworm:
 
Član
koja morska i...
uploadfromtaptalk1406128590689.jpg

..današnji teaser testa ogromne buke koja mi se javlja od 90+ na više ;)
2014-07-23132343.jpg


ugl. gume nisu. Makar je 3.5 sezone iza i samo 26kkm i 4g.

Ostale su još dvije stvari za ispitat..pošto je prvi test negativan.

Lager ili najskuplja varijanta koja može bit..getriba/diferencijal.

Za lager mi je teško govorit dali je ili nije jel se radi o prednjim kotačima i nema onaj karakterističan zvuk kad lager ode..i brzinom mu se povečava tonalitet..zvifijuuuÙÛÜ!
Znam kako se čulo na prošlom autu kad mi je otišao zadnji desni.
Ugl. kotači ne mrdaju..ni lijevo ni desno..ni nutra ni van. Jedino se čuje na mjestu dok je 1.kotač u zraku..zvek-zvek od duže poluosovine..kad ga vrtiš naprijed-nazad.
Buka se povečava u vožnji iznad 90,95..kod 120 je naizraženija i kod ABgasa. bilo ler ili u brzini..stisnut ili pušten kuplung.

al recimo interesantno na 135 je mir :)..i na 15" i na 17". Iznad na 150 opet ruži za popizdit.
Današnji drugi slušni test sa četvero ušiju je ipak ...nadam se približio mjesto izvora..i aludiramo na prednji desni kraj.

u kontaktu s jednim kolegom..koji je imao O1..kaže da je slično bilo njemu..i da uvijek ako ode..ode prednji desni lager??
Sutra opet idemo testirat..u ovlašteni da vidim šta oni kažu i stetoskop slušalice..šta več.
Bili danas..al je bila kao gužva. Nadam se lageru..jer je najjeftinija varijanta ;)

eto kakav auto.
kad dođe blizu 100kkm..počinje veselje..i hoče cuclat :p
 
Član
otišao prednji lijevi lager.
zamijenjeno sa zamjenskim u ovlaštenom.
više ništa ne zuji/bruji

teramo dalje..jedino me ovo malo sje... pred regu..a i rikverc kameru koju sam imo u planu..moram odložit.
 
Član
pa nije ni ovo bilo badava..75eura samo tako..izletjelo.
btw. cijena za 'orginal" lager je 100eura!!! ko da je od boingovog kotača?! :eek:

nakraju od 3zla ovo ispalo najbezbolnije.

pogledo malo po oglasniku uz put getribe..i da je ona prdnula..išla bi ona sa VI gangova :D

a gume ko gume..to me čeka nagodinu.
 
Kod vas u Hrvatskoj skupi lageri(ležajevi). Kod nas jedan košta 45km (oko 23 eura) marka lagera FAG i dođe matica i prsten osigurač.Fag proizvodi originalne ležajeve.
 
Top