Detalji sistema par-nepar: Kazne i do 5.000 KM za one koji prekrše zabranu

Detalji sistema par-nepar: Kazne i do 5.000 KM za one koji prekrše zabranu

Član
Vjeruj drug i ja sam tako mislio al ev danas opominju samo no dosta osoba se pridrzaje..kad vala donese odluku po hitnom postupku ima ti pravo napisati kaznu na osnovu te odredbe tj sto su oni donijeli nazalost.....

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
 
Član
Maloprije mi drug prica radi u robotu i oko 11 sati uhvatili mu kolegu sa posla onaj kao kamioncic iz firme sa neparnim brojem njemu 500KM firmi 5.000KM
 
Član
Pa sto papak nefic kaze da nisu nikome kaznu napisali.....nego samo upozorenje

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
 
Član
Iskreno, ja ne vjerujem. Jer je i neki advokat govorio da ne mogu oni pisati cak i da hoce, vec oni salju zapisnik o prekrsaju odluke inspekciji koja ti dalje pise kaznu za prekrsaj, znaci nema veze sa saobracajem.
U prilog tome idu i slike sto su ljudi postavljali za te opomene. Svugdje su morali krizati rijec "zakon" i dopisivali "odluka".
 
Član
Ne znamm, ja nisam rekao da su menii pisali, tako da ne mogu ovo potvrditi 100% tacno, ali drug mi kaze znaci koji radi u robotu da su kolegi pisali 500, firmi 5.000KM e sad ne vidim razlog da bi lagali :D
 
Član
Pa javio se lik na netu da su mu et kao progledali kroz prste pa pisali 40KM kao da je usao u zabranu. Navlacili raju :D
 
Top