Detalji sistema par-nepar: Kazne i do 5.000 KM za one koji prekrše zabranu

Detalji sistema par-nepar: Kazne i do 5.000 KM za one koji prekrše zabranu

Član
Nema veze ako je prikolica zabrana.ne zagadjuje ona haha
Mnogo toga nema ni veze ni logike sa zagadjenjem. Vise logike je imala Euro3 metoda. Ili da su rekli centar grada, ali kanton. Haloooo, pa kakve veze Nisici imaju sa zagadjenjem na Otoci.

Hoce majmuni preko ledja naroda da napune kasu. Treba se pocastiti za novu. Treba isplatiti Merlinu 300.000.
 
Član
Ma sto kazes ti nema veze s logikom.moraju oni malo budjet napuniti.no na osnovu cega te moze kazniti nema nikakve pravne osnove za to.uredno placena reg.placena putarina itd itd.meni kad bude naredna reg pitat cu da li mi mogu staviti paran zadnji br tj da promjenim table jer su mi oba auta nepar uvraga

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
 
Član
Samo stavis neke table koje imaju zadnji neparan broj i nece te zaustavit sigurno, jer zaustavljaju one sa parnim, sutra samo vratis svoje :rolleyes:

Al evo danas pustaju samo sa opomenom bozic :D
 
Član
Ma zamjenio sam jedno auto s kolegom al nije to to lafo nesto ce pomoci da se smanji zagadjenje hoce al malo sutra....
Ps sad ce biti kradja tablica hahhaha

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
 
Član
Citam evo i ne mogu da vjerujem hahaha. Sto sam dolazio u SA dolazio sam, sad moram ganjat koji mi paran il neparan dan hahaha. Nije mi jasno kako ne uvidjaju tolike propuste, evo naveli ste sve ovdje. Od ljudi koji putuju, poslovnih vozila, turizam.. haos. Sto neko rece, samo da nam tehnicki unormale sve bi bilo oke.
 
Član
Ev ja sam sad bio u gradu krig napravio dosta odoba se pridrzaje navedenog.samo.dva auta sam vidio s parnim br izuzetak su taxisti.valjda svima.napameti kazne no sutra ce biti pravo mjerilo

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
 
I ja sam danas nešto obavlja po gradu i vidio sam i parnih da ima, ne sad previše, ali ima ne pridržavaju se baš svi, kasnije vjerovatno idem sa jednog na drugi kraj grada pa ću bas obratiti pažnju koliko ću parnih vidjeti ;)
 
Top