Dejana talk show 24.04.2011

Dejana talk show 24.04.2011

Administrator
bumpni temu sat dva pred emisiju da oni koji su kuci vide i mozda snime za one koji ne budu prisutni...
 
Član
RedLine je napisao(la):
Sto se tice Streetrace-a bravo Sejo svaka cast,dao si im ga :)

slazem se potpuno, seji svaka cast za odgovore...
nadajmo se da ce ovo doprinijeti da se i organizuje kakav SR u sarajevu
 
Svaka cast Sejo extra odradjeno , a sto se tice ankete ljudi i jesu upravu , Babo im kupi auto on nije graske znoja dao za njeg pa ga tako i boli qurac hoce li autu sta biti , takvi i divljaju , dok mi koji svaki dinar ostavljamo da nesto novo "ubacimo" u ljubimca dobro razmislimo prije nego stisnemo gas , bar je kod mene tako da radi nekog dokazivanja izgubim sve sto sam radio tolike godine
 
Član
Emisija po običaju katastrofa. Nit glave nit repa. Dejana ima komunikacijske sposobnosti kurve na cracku:D

Ali Seadu svaka čast:icon_biggrin:
 
N

nenad

Svaka cast momcima koji su gostovali u emisiji, i sirokim narodnim masama objasnili neke stvari.

PS: Strasno sta nesposoban voditelj moze uraditi sa emisije, pa one nema pojma o komunikologiji! Pripremila je pitanja prije emisije i to je SVE sto ce ona pitati, ne smije dalje da siri konverzaciju da se slucajno ne zbuni :D
Pita gosta emisije, kako Vam se svidja anketa, hahaha, joj ranicu se!
 
Sejo extra odradio emisiju iako iza sebe ima dosta tih TV gostovanja ovo po meni bilo najbolje,extra i objašnjenja tako da sve u svemu Sejo extra si bio...
Pogodila je i sa Goranom kao gostom i sa Božom tako da su ljudi bar donekle mogli objasnit o čemu se radi da nije riječ samo o divljanju...
Njene komunikacijske vještine nije potrebno komentarisat jer znate vec da kod njih može radit bilo ko...
 
Član
svaka cast momci, mislim da je najjasnija poruka bila da oni koji su na SR sceni ne divljaju po gradu .. a to je ustvari i bio cilj da se pokaze ;)
 
Član
jose svaka cast,mislim da fulila totalno sa onom psihijatricom ili sta je vec,ona nema veze sa vezom al haj.i nadam se da ce biti nesto od street-a u sarajevu.jos jednom sejo svaka cast.;)
 
Top