Dejana talk show 24.04.2011

Dejana talk show 24.04.2011

Član
Bila je tema ali je zaključana zbog off-a.

Dakle moja malenkost Božo Erak , Goran Dojčinović višestruki šampion BiH u disciplini kružnih i brdskih trka, Sead Agić iz SRCS , predstavnik motorista i predstavnici MUP-a KS smo bili na snimanju emisije koja će se emitovati 24.04 u 17.30 a tematika je "Divljane na cestama".

Mislim da smo na dobar način povukli crtu između takmičara i onih koji to nisu. Takođe smo najavili određene auto/moto manifestacije na kojima svi koji žele mogu da pokažu šta znaju i mogu.

Ja sam se više bavio disciplinama brdo/krug dok je Sejo više govorio o tematici Street/drag trka.

zasad toliko
 
svaka cast, bitno je da su se iskusniji pojavili a ne ovi "ulicarski trkaci" koji ni na jedan sr nisu otisli ;)
 
pa jbg, do 24. ima dosta vremena, napomenu pribiljezi i 24. pred tv, bar je na vrijeme javljeno kada je emisija ;)
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
pa jbg, do 24. ima dosta vremena, napomenu pribiljezi i 24. pred tv, bar je na vrijeme javljeno kada je emisija ;)

do 24.og ko ziv,ko mrtav...ko zna hocu li imati kakvih obaveza,gdje cu biti i sl...:D
zato kazem da bi bilo super da se okaci i snimak ;)
 
Član
Octane je napisao(la):
Pa nismo baš neko , bilo nas je više:cool:

ma mislio sam da je otisao neko sa foruma i upuceniji u SR itd.. sto mi je drago ;)
a ne neko drugi jer kad se onda raspravljalo svi su rekli da se ne ide itd... ;)
 
Legend
Sudeci po satavu koji je branio boje ovog sporta, mislim da nece biti fule... ;)

p.s.
cekamo emisiju... ;)
 
Legend
drago mi je da ste nas da tako kazem odbranili, i skinuli ljagu sa svih ljudi koji imalo vole auto motor sport, jer smo bili svi strpani u vrecu sa onima, koji se dokazuju na cestama, prave idiotluke itd..
 
Član
24-og cu biti uz OBN iako to inace nisam
svaka cast momci, drago mi je da je realizovana emisija, i da je sve proslo kako treba,nadam se da ce ono najbitnije i biti prikazano u toj emisiji
 
posto u zadnje vrijeme nisam cesto na forumu nisam ni znao da se vodi rasprava o ovoj emisiji.. mene je kontaktirao glavni urednik emisije na preporuku jednog zajednickog poznanika..
sjeo sam sa covjekom i kada mi je objasnio sta je bit i sta su kontali odmah sam odbio.. (odprilike ono sto su neki naveli u ranijoj temi... u glavnom negativno po SR scenu...) . ipak sam iskoristio priliku i objasnio covjeku sta je SR i sta se sve zbiva oko toga i kako ljudi dobrim dijelom ispastaju zbog pojedinaca u gradu koji samo sami sebe mogu nazvati trkacima...
na tome je u glavnom i ostalo..
dan prije snimanja me covjek ponovo kontaktirao.. (vjerovatno nisu mogli naci nikog ko bi bio toliko lud da u programu prica kako pici ... kroz grad i divlja..) i rekao mi da se koncept emisije promijenio i da mogu doci i pricati o SR-u kao realnoj alternativi jurcanju po gradu..
tada sam pristao gostovati...

emisija kao emisija nije bila losa, moglo se jos dosta toga reci ali vrijeme je bilo ograniceno...
i sam cekam da vidim kako je sve na kraju ispalo.. ono sto je bitno je da ni mi, ni prisutni predstavnici policije nismo ostavili losu sliku o street racerima (takmicarima) i da smo na neki nacin pokusali napraviti tu razliku ...

vezano za sve buduce ovakve teme, moj stav je da u svakom slucaju treba posjecivati medije i pricati o SR-u kao disciplini u auto-moto sportu.. bila ona to zvanicno ili ne... samo na taj nacin mozemo stvoriti pozitivniju sliku o onome sto radimo i tako pokrenuti mozda i neke druge stvari..
oni koji hoce da nas predstave u losem svjetlu sasvim sigurno nece moci naci adekvatnog sagovornika, barem ne medju nama koji smo godinama u ovome...
pozz
 
Član
Zvanična najava

http://www.obn.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=741:dejana-talk-show&catid=46:talk-show&Itemid=60
 
Član
citat: Potreba za dokazivanjem i podizanjem adrenalina za mlade vozače koji "pritičću" gas do daske često je put bez povratka.

jesu nepismeni ovi iz OBN-a... :)

a gledam emisiju obavezno..

Nedjelja, 24.04.2011. u 17:30h
 
Top