DEFINITIVNO nove tablice

DEFINITIVNO nove tablice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mario05 je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
kAcA je napisao(la):
Tablice su puno ljepse od sadasnjih
Jos da je grb umjesto prve crtice bile bi odlicne :cool:

I nemojte o tome da narodu uzimaju pare jer ih ne morate mijenjati dok ne ispunite sve kolone u saobracajnoj...

novetablicezenicki.jpg

Ovdje vec ljepse izgledaju:lol::lol:. Ups, to je zbog auta, a tablice su i dalje ocajne!!!

Po meni su tablice ipak malo ljepse od ovih starih.. zna li netko mogu li ja promijeniti i kolko se placa... auto sam reg prije 15 dana... samo mi se nesviđa ovo slovo O (izgleda kao jaje):lol:

Naravno da mozes samo trebas platit 30km (cini mi se) i dobit ces nove table i nova dokumenta :D

Vidio sam i ja Golf5 sa novim tablama i puno su ljepse od ovih sadasnjih
Ali ocekivao sam da ce saobracajna biti kartica, ovako su ga u*ebali skroz..
 
Član
saobracajna i potvrda o vlasnistvu su istog formata kao i prijasnja, s tim da su ljepse X puta..
 
Član
aha... a vidio sam saobracajnu ipak je bijela malo ljepsa od kupusa... :lol::lol: dok dođem sa ekskurzije ako se bude imalo love i ja mijenjam...
 
Član
Cekaj sada ne razumem, taksisti treba da nose drugacije tablice.... pa to je bas trulo, format saobracajne nisu sveli na evropski format (kao CIPSova dokumeta), sto ce se sigurno menjati uz nove troskove a ovako bespotreban detalj je sproveden u izmenama.
Covece kako je sve ovo naopako, kao carapu da obuvas preko patike...:D
 
Legend
vidjeh i ja juce ovu novu na nekom oldtimeru,pa i nisu tako lose kako se cine,samo sto uvijek pomislim da su svabske...
 
badboy je napisao(la):
vidio s8 bijela ...nove tablice extra su

ako je iz Sanskog Mosta znam ko je:D
vidio sam i ja neki dan Golf 4 sa ovim npvim tablicama, ljepse su bar meni od onih starih, ubijaju malo monotoniju...
 
Član
Bas steta sto mjenjaju ove stare tablice, to su mi bile najljepse tablice (od svih koje sam vidio).

Onako jednostavno, samo slova i brojevi, niko nema pojma odakle si :D
 
Administrator
ma ni sad nema pojma odakle si... i meni su malo ljepse od starih...

@nexa tako ja vidim na ininoj pumpi lik sipa gorivo bijeli golf 2 spusten zatamnjen kristalni farovi sa krizom joj reko vidi ga iz njemacke doso, kad ono nase table...:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top